REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Lotnicze motywy w sklepach Lancerto

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 mar 2014 10:36
Lotnicze motywy w sklepach Lancerto
Sklep sieci Lancerto projektu Forbis Group, fot. Forbis Group

Forbis Group rozwija współpracę z siecią sklepów odzieżowych Lancerto.

REKLAMA

- Dla sieci Lancerto opracowaliśmy już ponad 10 punktów sprzedaży. W zeszłym roku przygotowaliśmy „shop concept” dla tej marki. Teraz dalej rozwijamy współpracę - mówi w rozmowie z Propertydesign.pl Mateusz Laskowski z Forbis Group.

Jak dodaje, motywem przewodnim i głównym założeniem marki Lancerto było wyróżnienie się na tle konkurencji. - Takim wyróżnikiem jest subtelne nawiązanie do lotnictwa i pilotów. Charakterystyczna jest granatowa oprawa kolorystyczna nawiązująca do munduru pilota. Te motywy nieodzownie kojarzą się z profesjonalnym i męskim światem - zaznacza Mateusz Laskowski i podkreśla, że sklepy Lancerto miały być męskimi wnętrzami z elementami wyposażenia wpływającymi na "ocieplenie" atmosfery. Sklep stał się dzięki temu wyjątkowy, a marka rozpoznawalna.

Lancerto wybrało Forbis Group w drodze konkursu. - Firma ogłosiła konkurs na opracowanie „shop conceptu” w idei lotnictwa. Wygraliśmy. Punktem wyjścia dla projektu jest zawsze marketing danej marki. Wychodzimy od grupy docelowej produktu, m.in. typu klientów. Przy tworzeniu konceptu jest też dużo pracy analitycznej i marketingowej, co nazywamy projektowaniem sprzedaży - opowiada Marcin Powierza z Forbis Group.

Szefowie Forbis Group podkreślają, że koncept sklepu jest jedną ze składowych całego procesu sprzedaży, a wygląd salonu nie jest wizją artystyczną architekta, tylko opakowaniem i nośnikiem produktu. Ich zdaniem najważniejszy jest produkt. Trzeba go jak najlepiej zaprezentować.

Lancerto to polska marka odzieżowa istniejąca na polskim rynku od kilku lat. Kolekcje Lancerto skierowane są do mężczyzn.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY