REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Lublin będzie miał swój condohotel

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 wrz 2016 11:40
Lublin będzie miał swój condohotel
Wizualizacja hotelu. / fot. Arche

Hotel, którego właścicielem pokoi może być praktycznie każdy? Taki obiekt powstanie w Lublinie przy Moście Kultury. Prace rozpoczną się jeszcze w tym roku. Idea inwestycji jest prosta: pokoje w hotelu może wykupić każdy, a potem czerpać zyski z ich wynajmu.

REKLAMA

Trzygwiazdkowy Arche Hotel Lublin zlokalizowany będzie przy ul. Zamojskiego (tuż przed zabytkowym mostem) w pobliżu obiektu sportowego „Aqua Lublin” z basenem olimpijskim oraz Dworca Kolejowego. Za architekturę wnętrz odpowiada biuro EC-5 Architekci, a budynku Architektura Technika Inwestycje Paweł Trębacz

W hotelu znajdzie się 130 pokoi i apartamentów z 200 miejscami noclegowymi (pokoje będą miały od 16 do 48 mkw.). Na parterze powstaną sale konferencyjne oraz lokal gastronomiczny. Dla gości udostępniony będzie garaż podziemny.

Wykonawcą inwestycji jest jest Arche Sp. z o.o., które zarządza siedmioma innymi hotelami w Polsce.

Obiekt będzie condohotelem, tj. właścicielami apartamentów będą osoby fizyczne, firmy, etc. Słowem: każdy może je kupić. Pokoje będą wynajmowane przez zarządcę hotelu w zamian za comiesięczne, stałe zyski dla właściciela pokoi. Inwestor ma już doświadczenie w tego typu inwestycjach. 

Realizacja lubelskiej inwestycji ma się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY