REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

MAAS Projekt odmieni food court Galerii Jurajskiej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 paź 2015 11:19
MAAS Projekt odmieni food court Galerii Jurajskiej
Nowa strefa resturacyjna fot. Galeria Jurajska
MAAS Projekt odmieni food court Galerii Jurajskiej
MAAS Projekt odmieni food court Galerii Jurajskiej

Strefa food court jak modna restauracja, eko światła i nowy system komunikacji - w częstochowskiej Galerii Jurajskiej zachodzą rewolucyjne zmiany. Za projekt strefy restauracyjnej tzw. food court oraz toalet odpowiada MAAS Projekt.

REKLAMA

Galeria Jurajska się modernizuje. W centrum już pojawiły się interaktywne infokioski oraz ledowe oświetlenie parkingu, liftingowi poddano także logo. A to dopiero początek zmian. Jeszcze w październiku rusza przebudowa całej strefy restauracyjnej tzw. food court oraz toalet. Będą to największe tego typu prace od otwarcia Jurajskiej 6 lat temu.

Strefa food court jak modna restauracja

Galeria Jurajska odświeża swój wizerunek i wnętrza. Od kilku miesięcy w centrum handlowym trwają prace modernizujące to największe centrum handlowe w Częstochowie. Jeszcze w październiku ruszy przebudowa strefy restauracyjnej  - zapowiada dyrekcja. 

 Wymienione zostaną krzesła i stoliki, metamorfozie ulegnie także aranżacja całej strefy. Pojawi się podwieszany sufit oraz nowe lampy w industrialnym klimacie. Cała strefa zostanie także odgrodzona od pasażu specjalnymi przepierzeniami. Nowością będą sofy w tej części obiektu. W zamyśle projektantów nowy design strefy ma podkreślić restauracyjny klimat. 

- Strefa food court będzie wyglądała bardziej jak restauracja, niż wyspa z krzesłami i stolikami. Zależało nam na tym, żeby przenieść klimat modnych lokali z Los Angeles i Nowego Jorku do wnętrza galerii handlowej. Stąd designerskie przepierzenia, nowoczesne wzornictwo mebli, kolorystyka, a także grafiki XXL, które wypełnią jedną ze ścian. Odświeżona strefa posłuży ośmiu restauracjom, jakie znajdują się w jej otoczeniu - mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Eko światła, logo i nowy system komunikacji

Ale przebudowa strefy gastronomicznej to nie jedyna zmiana.  Na pasażu już stanęły specjalne infokioski. Wkrótce dzięki specjalnej aplikacji odwiedzający galerie będą mogli wyszukać na nich sklepów, wydarzeń i promocji. Infokioski posłużą także do organizacji akcji prosprzedażowych. W sumie na terenie obiektu postawiono siedem tego typu urządzeń. To pierwsze takie rozwiązanie w galerii handlowej w Częstochowie.

 Metamorfozie uległy także oznaczenia wewnątrz galerii. Nowy system komunikacji objął m.in. alejki, klatki  schodowe oraz łączniki między galerią a parkingami. Ma on ułatwić klientom poruszanie się po galerii. 

Zmiany zaszły także na parkingu podziemnym. Wymieniono tam tradycyjne oświetlenie na dające więcej światła oświetlenie LED. Nowe eko-rozwiązanie ma zapewnić galerii oszczędności, a także zdecydowanie podnieść widoczność i bezpieczeństwo na parkingu.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY