REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Magnolia Park w nowej odsłonie już w marcu

  • Autor: wroclaw.pl
  • 03 mar 2015 09:50
Magnolia Park w nowej odsłonie już w marcu
Magnolia Park, fot.wroclaw.pl

Magnolia Park to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Na finiszu jest jego rozbudowa.

REKLAMA

Najważniejszy etap rozbudowy Magnolia Park jest już na finiszu. Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku urośnie do ponad 100 tys. mkw. i powiększy nawet o 60 sklepów i o około 300 miejsc parkingowych. Nową odsłonę Magnolia Park zaplanowano na marzec 2015 roku.

Rozbudowa Magnolii rozpoczęła się w 2013 roku. Jednak najintensywniejsze prace w nowej części Magnolii od strony ul. Legnickiej trwały w drugiej połowie 2014 roku i na początku 2015 roku.

– Po ich zakończeniu centrum handlowe powiększy się do powierzchni porównywalnej do 14 boisk do piłki nożnej – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

W dobudowanej części znajdą swoje miejsce sklepy, lokale usługowe i strefa restauracyjna. W jednej z restauracji będzie można również spędzić czas na tarasie zewnętrznym, z widokiem na patio i ulicę Legnicką.

W planach jest wybudowanie wielofunkcyjnego boiska koszykarsko-siatkarsko-tenisowego w miejscu dawnego amfiteatru. Z kolei rodzice z dziećmi będą mogli korzystać ze zrewitalizowanego placu zabaw, którego lokalizacja się nie zmieni. W kolejnych miesiącach rozbudowana zostanie także strefa restauracyjna w pobliżu kina Helios, a przestrzeń wokół budynku zostanie na nowo zaaranżowana.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY