REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Mąka Sojka Architekci odmienią Galerię Veneda. Trwają prace projektowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 sie 2016 10:59
Mąka Sojka Architekci odmienią Galerię Veneda. Trwają prace projektowe
Galeria Veneda, fot. Echo Investment

Spółka Echo Investment rozpoczęła prace projektowe związane z przebudową Galerii Veneda w Łomży. W obiekcie ma powstać nowoczesne, wielosalowe kino, a także nowe sklepy, których jeszcze nie ma na lokalnym rynku. Projekt architektoniczny Galerii Veneda powstał w pracowni Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment.

REKLAMA

- Galeria Veneda w szybkim czasie stała się nie tylko najpopularniejszym miejscem zakupów, ale także ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Łomży i okolic. Od trzech lat obiekt notuje wysoką frekwencję, a my cały czas staramy się uzupełniać ofertę i dostarczać marki oczekiwane na lokalnym rynku. Stąd pomysł na przebudowę obiektu i wygospodarowanie miejsca na pierwszy w Łomży kinowy multipleks i kilka nowych sklepów odzieżowych. Jak na razie prace projektowe znajdują się we wczesnej fazie. W IV kwartale br. będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Veneda została otwarta w marcu 2013 roku i już po czterech miesiącach działalności zanotowała milion odwiedzin klientów. Obiekt jest zlokalizowany w Łomży u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Galeria Veneda dysponuje całkowitą powierzchnią 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem.

Przeczytaj też: Wielkie zmiany w Venedzie

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY