REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Małopolska architektura na planszach

  • Autor: propertydesign.pl
  • 11 maj 2015 16:42
Małopolska architektura na planszach
Opolska Business Park

Jeszcze dziś na Rynku Głównym w Krakowie oglądać można wystawę „Małopolska - Architektura Współczesna”, gdzie prezentowany jest m.in. projekt biurowca Opolska Business Park realizowanego przez Echo Investment przy zbiegu ul. Opolskiej i al. 29 Listopada.

REKLAMA

Małopolska architektura ostatnich lat prezentowana jest na 46 podświetlanych planszach, które pokazują obiekty zrealizowane, będące w budowie i te na różnych etapach projektowania z Krakowa i Małopolski w okresie 2010-2020.

Wystawę można oglądać do 11 maja br. na Rynku Głównym w Krakowie (obok kościoła św. Wojciecha). Organizatorem ekspozycji jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Wystawa powstała przy współpracy SARP Oddział Kraków.

Biurowiec Opolska Business Park powstaje przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych tej części Krakowa.

Inwestycja składa się z trzech dwunastokondygnacyjnych budynków oraz parkingu naziemnego i podziemnego. Łączna powierzchnia biurowa Opolska Business Park to 57 000 mkw. Projekt jest realizowany w trzech etapach. Zakończenie pierwszego budynku o powierzchni ponad 18 000 mkw. zaplanowano na IV kwartał br.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY