REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

marcredo Center w Piekarach Śląskich prawie gotowe

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 lis 2014 10:30
marcredo Center w Piekarach Śląskich prawie gotowe
marcredo Center w Piekarach Śląskich
marcredo Center w Piekarach Śląskich prawie gotowe
marcredo Center w Piekarach Śląskich prawie gotowe

Marcredo Center Piekary Śląskie powstaje przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A1. Już za dwa tygodnie mieszkańcy Piekar Ślaskich będą mogli zrobić tu pierwsze zakupy.

REKLAMA

20 listopada 2014 r. w Piekarach Śląskich zostanie otwarty nowoczesny park handlowy marcredo Center Piekary Śląskie. W ofercie obiektu o powierzchni najmu ok. 8 tys. mkw. znajdą się m.in. supermarket spożywczy Intermarché, market budowlany Bricomarché, sklep z elektroniką Media Ekspert, drogeria Rossmann, salon obuwniczy CCC, sklep z tekstyliami KiK, apteka Dom Leków oraz operator odzieżowy Daily Look. Inwestorem i deweloperem obiektu jest firma elbfonds Development. Projekt architektoniczny obiektu powstał w pracowni Atelier PS s.c. Mirosław Polak i Marek Skwara Architekci.

marcredo Center Piekary Śląskie to nowoczesny park handlowy, skupiający pod jednym dachem wielkopowierzchniowe sklepy z osobnymi wejściami. Jest to projekt przyjazny dla klientów ze względu na swój rozmiar i wygodny układ funkcjonalny i komunikacyjny. Do dyspozycji odwiedzających zostanie oddanych ponad 380 miejsc parkingowych. W granicach działki w przyszłości planowane jest powstanie wolnostojącego lokalu gastronomicznego typu fast food oraz stacji benzynowej.

marcredo Center Piekary Śląskie powstaje przy skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i drogi wojewódzkiej nr 911, w pobliżu zjazdu z autostrady A1. Dzięki tak doskonałej lokalizacji dojazd do obiektu jest bardzo dogodny, nie tylko dla mieszkańców Piekar Śląskich, ale także dla osób z okolicznych miejscowości.

Piekary Śląskie leżą w środkowej części województwa śląskiego, 16 km od Katowic. Miasto zamieszkuje 58 tys. mieszkańców. Przebiegająca w granicach miasta autostrada A1 gwarantuje dostęp do najważniejszych węzłów komunikacyjnych i centrów przemysłowych Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Obiektem zarządza międzynarodowa firma Cushman & Wakefield. Komercjalizację marcredo Center Piekary Śląskie prowadzi spółka elbfonds Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY