REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Marka 4F otworzy kolejny salon

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 lip 2014 10:33
Marka 4F otworzy kolejny salon
Salon marki 4F
Marka 4F otworzy kolejny salon

Nowy punkt sprzedażowy będzie 130. placówką na mapie sklepów 4F, który wzbogaci aktualną ofertę, działającej od 2010 roku Galerii Twierdza. W ten sposób marka wzmocni swoją pozycję wśród sieci sklepów oferujących wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe.

REKLAMA

Najbliższe plany związane z otwarciem kolejnych sklepów 4F i remodelingiem już istniejących są zgodne z założonymi celami inwestycyjnymi firmy. - W roku bieżącym należy spodziewać się dynamicznego rozwoju naszej sieci - mówi Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. Inwestycji i rozwoju firmy OTCF.

Ponadto 8 sierpnia należy spodziewać się ponownego otwarcia modernizowanych sklepów w Galerii Olimp w Lublinie oraz CH Rywal w Białej Podlaskiej. Oba salony marki 4F są aktualnie poddane procesowi roemodelingu, dzięki czemu zostaną udostępnione klientom w nowej odsłonie wizualnej.    

Aranżacja wnętrz sklepów została wykonana przez Annę Skoczylas – architekta marki 4F, należącej do firmy OTCF.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY