REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Medusa Group autorem projektu Silesia Business Park

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 13:14
Medusa Group autorem projektu Silesia Business Park

Projekt architektoniczny Silesia Business Park w Katowicach przygotowało biuro Medusa Group. Generalnym wykonawcą jest Skanska S.A., a deweloperem Skanska Property Poland. Inwestycja otrzyma certyfikat środowiskowy LEED na poziomie Gold, a także certyfikat EU GreenBuilding. Zaplanowana powierzchnia to 46 tys. mkw.

REKLAMA

Projekt ma wyróżniać duża ilość szkła, beżu i czerni.

W planie jest wybudowanie 4 biurowców o kilkunastu kondygnacjach. Pierwszy zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale 2014 r.

Jak informuje deweloper, kompleks Silesia Business Park zaoferuje wysokiej jakości powierzchnię biurową, która połączy rozwiązania opłacalne dla najemcy z komfortowymi warunkami do pracy. Innowacyjne, zielone technologie zastosowane w budynkach nie tylko ograniczą ich wpływ na środowisko naturalne, ale także przyniosą wymierne korzyści dla najemców w postaci niższych kosztów eksploatacyjnych, w tym rachunków za energię i wodę.

Medusa Group ma doświadczenie w projektowaniu obiektów biurowych oraz innych użyteczności publicznej. To jej architekci wymyślili koncepcję Muzeum Morskiego w Szczecinie, czy Galerii Katowickiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY