REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Metamorfoza hotelowych wnętrz - Park Hotel Diament w nowej oprawie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 kwi 2015 13:03
Metamorfoza hotelowych wnętrz - Park Hotel Diament w nowej oprawie
Park Hotel Diament Katowice

Podczas metamorfozy pokoje w hotelu Diament zostały wyposażone w nowe meble, wykładziny, tekstylia dekoracyjne oraz telewizory z technologią Smart TV. Powstała też specjalna "Strefa Biznes" dedykowana klientom biznesowym, pojawiło się nowoczesne wyposażenie i kolorystyka oraz detale oddające ducha Katowic.

REKLAMA

Specjalna "Strefa Biznes" dedykowana klientom biznesowym, nowoczesne wyposażenie i kolorystyka oraz detale oddające ducha Katowic – to część zmian, które zostały wprowadzone w ramach ukończonych właśnie prac modernizacyjnych w zlokalizowanym przy ulicy Wita Stwosza Park Hotelu Diament Katowice.

Odpoczynek w czasie podroży zapewnią gościom m.in. nowe, wygodne materace, natomiast nowoczesne, ulepszone biurka, w razie konieczności, stworzą miejsce przyjazne do pracy.

Oprócz typowych udogodnień i wyposażenia, goście „Strefy Biznes” będą mieli stały dostęp do prasy, ekspresu do kawy, wody źródlanej czy kostkarki do lodu. W pokojach czekać będzie łóżko typu queen size bed, szlafrok i kapcie, sejf, minibar oraz zestaw do parzenia herbaty i kawy. Z pokojów zlokalizowanych w tej przestrzeni będzie możliwe późne wykwaterowanie.

– Spółka Hotele Diament od lat stanowi synonim wysokiej jakości i komfortu. Dlatego systematycznie dbamy o to, by odpowiadać nie tylko na rosnące potrzeby naszych gości, ale również by wyznaczać nowe standardy na rynku hotelarskim – mówi Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Spółki Hotele Diament S.A.

Metamorfozie uległo także lobby recepcyjne, które dzięki nowemu wyposażeniu i wystrojowi stanowi teraz wizytówkę obiektu. Dużo zieleni i kwiatów, nowe wygodne kanapy oraz stoliki, a także przestronny układ przestrzeni to elementy, dzięki którym w hotelowym foyer goście mogą z powodzeniem odbywać spotkania biznesowe.

– Katowice to miasto, w którym zjawisko turystyki biznesowej jest obecne na bardzo szeroką skalę, przede wszystkim ze względu na odbywające się tu konferencje, kongresy czy imprezy sportowe. Dlatego w procesie modernizacji hotelu zadbaliśmy o detale, które oddają industrialny charakter tego regionu, umieszczając na ścianach fotografie przedstawiające najciekawsze, warte odwiedzenia miejsca – dodaje Rafał Bakalarski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY