REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Metropolitan Outlet Bydgoszcz - jest projekt, czas na wykonawcę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 sie 2017 14:02
Metropolitan Outlet Bydgoszcz - jest projekt, czas na wykonawcę
Metropolitan Outlet Bydgoszcz, fot. Carrefour Polska

Koncepcja architektoniczna nowej bydgoskiej inwestycji firmy Carrefour powstała już w pracowni Space Architects. Obecnie trwa proces wyłonienia generalnego wykonawcy projektu.

REKLAMA

Metropolitan Outlet Bydgoszcz zyska nową tożsamość architektoniczną, która w połączeniu z ofertą ponad 60 marek outletowych, stanie się kluczowym elementem wyróżniającym galerię w całym regionie.

Projekt przebudowy i rozbudowy obiektu opracowany przez Space Architects zakłada stworzenie nowoczesnej, przestronnej przestrzeni handlowej, która wraz z kompleksowo zmodernizowanym hipermarketem Carrefour, stworzy nową jakość zakupów w rozpoznawalnej od wielu lat lokalizacji. Wnętrze galerii wyróżniać się będzie nie tylko ciekawym, nowoczesnym designem, ale także przestronnością i funkcjonalnością dla odwiedzających ją klientów.

Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Obecnie trwa proces wyłonienia generalnego wykonawcy projektu. Zakończenie prac budowlanych i otwarcie Metropolitan Outlet zaplanowano na 2018 rok. Firma Neinver odpowiedzialny za zarządzanie powstającym centrum outletowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY