REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Modernizacja biurowca ma sens. Udowadnia to Sienna Center

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 sty 2017 14:17
Modernizacja biurowca ma sens. Udowadnia to Sienna Center
fot. materiały prasowe

Warszawski kompleks biurowy zyskał prestiżowy certyfikat. W procesie certyfikacji otrzymał oceny „Very Good” za Asset Performance i „Excellent” za Building Management. Budynek został zaprojektowany przez Polsko-Belgijską Pracownię Architektury.

REKLAMA

Sienna Center to kompleks trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu blisko 20 tys. mkw. Obiekt został oddany do użytku w 1998 roku i dzięki systematycznym modernizacjom wciąż zachęca swoją ofertą. Sienna Center dysponuje m.in. elastycznymi możliwościami kształtowania powierzchni najmu, zmodernizowanym systemem klimatyzacji, dwupoziomowym parkingiem podziemnym na blisko 200 samochodów i zewnętrznym parkingiem na dziedzińcu oraz rozbudowywaną infrastrukturą dla rowerzystów. Budynek wynajęty niemal w 100 proc. w ostatnim czasie przeszedł rewitalizację powierzchni wspólnych, w tym obszaru trzech recepcji, wind i garażu, oraz liczne modernizacje w zakresie podnoszenia efektywności energetycznej instalacji.

Kompleks Sienna Center zlokalizowany jest u zbiegu ulic Siennej i Żelaznej oraz w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych – Ronda ONZ i Dworca Centralnego. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, restauracje i przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja Veturilo. Budynkiem w imieniu CA Immo zarządza Cushman & Wakefield.

– Cieszymy się, że budynek Sienna Center został wyróżniony certyfikatem BREEAM IN-USE International. Przeprowadzone w ostatnim czasie modernizacje istotnie wpłynęły na podniesienie jego standardu i przyczyniły się do utrzymania wysokiego wskaźnika wynajęcia – mówi Kamila Piekarska, Asset Management w CA Immo.

– Uzyskanie certyfikatu BREEAM IN-USE International potwierdziło, że zarządzany przez Cushman & Wakefield kompleks Sienna Center utrzymuje swój wysoki standard. Liczne inwestycje i modernizacje podniosły dodatkowo jego jakość i komfort użytkowania. Będziemy kontynuować naszą pracę, aby obiekt nadal był konkurencyjny na warszawskim rynku biurowym – powiedział Grzegorz Dąbrowski, Property Manager, Asesor BREEAM In-Use z Działu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY