REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

MODO Domy Mody w Warszawie z designerskimi sufitami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 wrz 2015 12:51
MODO Domy Mody w Warszawie z designerskimi sufitami
MODO Domy Mody w Warszawie, fot. Devin Investments
MODO Domy Mody w Warszawie z designerskimi sufitami
MODO Domy Mody w Warszawie z designerskimi sufitami
MODO Domy Mody w Warszawie z designerskimi sufitami

MODO Domy Mody powstaje przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie. To pierwszy w Polsce butikowy koncept modowego centrum zakupowego, które pomieści 350 sklepów na powierzchni 16 tys. mkw.

REKLAMA

Obiekt zaprojektowany został przez znane biuro APA Wojciechowski. W centrum spotkamy się z nową koncepcją sprzedaży, która polega na utworzeniu jednego miejsca dla wielu butików, w strefach odpowiadających na potrzeby różnych grup klientów. MODO domy mody cechuje zoptymalizowany podział powierzchni na strefy dostosowane do potrzeb poszczególnych grup klientów. W strefach Pop Fashion (mody popularnej), Brand Fashion (wiodących marek) i Art Fashion (designu) znajdą się butiki różnych branż modowych, które nie są dostępne w innych centrach. Strefy te nie będą od siebie odseparowane, lecz będą się przenikały, współistniały.

Architekci i inwestor Modo - spółka Devin Investments zdecydowali o zamontowaniu sufitów Armstrong w ciągach komunikacyjnych.

 - Elementy otoczenia, w którym przebywają styliści i ich klienci, muszą wyglądać równie artystycznie jak projektowane przez nich stroje. Nasze sufity z dekoracyjnej linii Optima L Canopy pozwoliły wykreować niecodzienny wystrój wnętrz – wyjaśnia Maciej Kiepal, kierownik sprzedaży na Polskę w Armstrong Building Products.

W sumie znajdzie się tam 530 szt. wyspowych sufitów Optima L Canopy, w różnych kształtach (koła, elipsy, trójkąty, sześciokąty) oraz kilka tysięcy mkw. sufitów mineralnych (Sahara Vector i Hydroboard).

Wyspowe sufity Armstrong działają jak absorbery pochłaniające dźwięk każdą powierzchnią. Ponieważ zawieszone są swobodnie w przestrzeni pochłaniają niepotrzebny hałas nie tylko od dołu, ale też górną powierzchnią płyty.

Otwarcie nowego obiektu o powierzchni handlowej 16 tys. mkw. zaplanowano w październiku 2015 r. Generalnym wykonawcą jest firma Budner SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY