REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

MOFO Architekci projektują Quick Park Sulechów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 maj 2015 10:16
MOFO Architekci projektują Quick Park Sulechów
Quick Park Sulechów według projektu MOFO Architekci

Quick Park Sulechów będzie miał ok. 3 tys. mkw. Na terenie obiektu powstanie do 10 lokali.

REKLAMA

W Sulechowie powstanie pierwszy retail park z restauracją typu drive-through w regionie. To kolejna inwestycja realizowana przez Real2b w Polsce. Początek budowy planowany jest na II połowę br.

Quick Park Sulechów zlokalizowany będzie bezpośrednio przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych miasta: krajowej trójki łączącej Świnoujście z Jakuszycami oraz drogi krajowej nr 32 biegnącej z Poznania do granicy z Niemcami. Bezpośrednio przy Quick Parku Sulechów powstanie restauracja typu drive-through popularnej sieci oraz stacja benzynowa „Shell”.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Parku Sulechów odpowiada firma Mallson Polska, a projekt architektoniczny został przygotowany przez MOFO Architekci.

Inwestorem obiektu jest spółka Real2B oraz fundusz Retail Parks Fund realizujące sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park i Quick Mall na terenie całego kraju.

Rozpoczęcie budowy Quick Parku Sulechów przewidziane jest na drugą połowę 2015 roku, a otwarcie obiektu na II kwartał 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY