REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na 35. piętrze Warsaw Trade Center powstaje niebanalna przestrzeń

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 cze 2015 10:43
Na 35. piętrze Warsaw Trade Center powstaje niebanalna przestrzeń
Nowa przestrzeń biznesowo-kulturalna na warszawskiej mapie, fot. Warsaw Trade Tower
Na 35. piętrze Warsaw Trade Center powstaje niebanalna przestrzeń
Na 35. piętrze Warsaw Trade Center powstaje niebanalna przestrzeń

Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51 to jeden z najbardziej charakterystycznych warszawskich biurowców. WTT wzbogaci się o nowoczesną przestrzeń kulturalno-biznesową na 35. piętrze.

REKLAMA

Budynek Warsaw Trade Tower zaprojektowany przez pracownie architektoniczne Wyszyński, Majewski, Hermanowicz i RTKL i wybudowany pod koniec lat 90-tych według najlepszych technologicznych i konstrukcyjnych rozwiązań, stał się jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla międzynarodowego i lokalnego biznesu. WTT jest cały czas modernizowany. Pracownia APA Wojciechowski jest odpowiedzialna  za zmiany w budynku: lobby, jadalnię i activity room.

Obecnie w WTT dobiegają końca prace nad nowoczesną przestrzenią kulturalno-biznesową na 35. piętrze, która wkrótce zostanie oddana do dyspozycji w nowej odsłonie najemcom, partnerom biznesowym oraz lokalnej społeczności.

- Najnowsze trendy wskazują na duże zmiany w aranżacji przestrzeni biurowych. Natomiast zmiany społeczne, jakie zaszły w minionych latach, ukształtowały potrzeby najmłodszego pokolenia, które oczekuje znacznie więcej od zagospodarowania przestrzeni swojego miejsca pracy. Biurowce podobnie powinny zmieniać swój charakter, tworząc przestrzenie do pracy, a jednocześnie oferując usługi towarzyszące, pełniące funkcję miastotwórczą. Zainspirowani opiniami naszych najemców dokonaliśmy zmian w biurowcu WTT proponując innowacyjne rozwiązania – mówi Maria Bubak, Client Relations Manager WTT.

Zapowiadane zmiany w budynku Warsaw Trade Tower znajdują swe odzwierciedlenie w rzeczywistości, co sprawia, że WTT to nie tylko monumentalna bryła, ale przestrzeń z duszą, która zachęca do spędzania w niej czasu, także po godzinach pracy.

Warszawskie środowisko biznesowe oraz lokalna społeczność już od września bieżącego roku będą mogli korzystać z panoramicznych sal na 35 piętrze budynku WTT. To niebanalne miejsce z nowoczesną infrastrukturą, możliwością aranżacji pomieszczeń według upodobań i własnych potrzeb. Jest to przestrzeń dedykowana organizacji wydarzeń kulturalnych, wernisaży, konferencji, czy imprez firmowych. ‘35 piętro’ najwyższego biurowca w stolicy gwarantuje niepowtarzalne doznania podczas podziwiania przepięknych widoków rozciągających się na panoramę Warszawy. Po odrestaurowaniu 35 piętra WTT stolica zyska ważny, tętniący życiem punkt na swojej kulturalnej mapie. Jeszcze na 2015 rok zaplanowano tu spektakle teatralne i wystawy studentów Akademii Sztuk Pięknych.

- Nie ma dwóch takich samych biurowców nawet, jeżeli funkcjonują w tym samym regionie geograficznym. Od lat Warsaw Trade Tower wyznacza nowe trendy w rozwoju powierzchni komercyjnych w Polsce. Uwzględnianie opinii najemców w zarządzaniu naszą nieruchomością pomogło zmodernizować i nadać nowy charakter biurowca stwarzając wysoki poziom funkcjonalności przestrzeni użytkowej, pozwalając zachować przewagi konkurencyjne na miarę ikony, jaką dla stołecznej Woli jest Warsaw Trade Tower – podkreśliła Bubak.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY