REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na starcie Dekada Ciechanów projektu Air Projekt i Atelier

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 cze 2016 13:16
Na starcie Dekada Ciechanów projektu Air Projekt i Atelier
Wizualizacja Dekady Ciechanów, fot. materiały inwestora

Rozpoczęły się prace przy budowie Dekady Ciechanów, zintegrowanego centrum handlowo-komunikacyjnego realizowanego przez spółkę Dekada. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Air Projekt i Atelier z Warszawy.

REKLAMA

Dekada Ciechanów to jedenasta inwestycja realizowana przez spółkę Dekada. Ciechanowska Dekada została zaplanowana jako zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne, złożone z części handlowej typu strip mall oraz dworca autobusowego. Nowoczesny i funkcjonalny obiekt o powierzchni 2200 mkw. GLA będzie obejmował 7 markowych sklepów, a część dworcowa dysponować będzie pięcioma stanowiskami autobusowymi. Na parkingu zlokalizowanym przed obiektem znajdzie się miejsce dla 80 samochodów.

Projekt posiada prawomocne pozwolenie na budowę. W pierwszej kolejności teren, na którym powstanie centrum handlowe, został zabezpieczony i przygotowany do prac budowalnych.

- Atutem Dekady w Ciechanowie jest przede wszystkim połączenie funkcji komunikacyjnej i handlowej. Nowoczesny dworzec autobusowy połączony z centrum handlowym służył będzie wygodzie mieszkańców nie tylko Ciechanowa, ale też podróżnych z całego regionu. Dodatkowym atutem inwestycji jest lokalizacja w ścisłym centrum miasta, niedaleko od dworca PKP – mówi Aleksander Walczak, prezes zarządu Dekada.

Dekada Ciechanów to obiekt typu strip mall – jednopoziomowy budynek z wejściami do sklepów bezpośrednio z parkingu, co sprzyja robieniu wygodnych zakupów. Zlokalizowany będzie przy ulicy Sienkiewicza, jednej z głównych ulic miasta.

Generalnym wykonawcą inwestycji został eRSbet z Nowego Sącza natomiast projekt architektoniczny opracowały firmy Air Projekt i Atelier z Warszawy.  Za koordynację budowy obiektu odpowiedzialna jest spółka BOIG Project Management, natomiast za komercjalizację centrum odpowiada BOIG Property Consulting.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY