REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na starcie Hanza Tower. Wielofunkcyjny projekt w sercu Szczecina

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 maj 2017 12:26
Na starcie Hanza Tower. Wielofunkcyjny projekt w sercu Szczecina
fot. mat. prasowe

Hanza Tower to niemal 100-metrowy projekt wielofunkcyjny zlokalizowany w samym sercu Szczecina i realizowany przez spółkę J.W. Construction. Koncepcję architektoniczną obiektu opracowała pracownia Urbicon.

REKLAMA

Wieżowiec, w którym znajdzie się prawie 500 luksusowych apartamentów, biur i lokali usługowych, a także szereg udogodnień dla mieszkańców zostanie oddany do użytku w 2019 roku.

Jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem stanowić będzie kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych i komercyjnych rozmieszczonych na 31 kondygnacjach (z podziemnymi garażami). Hanza Tower to prestiżowa inwestycja, która dzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji, w samym sercu Szczecina, stworzy doskonałe warunki do życia i biznesu. Ze względu na położenie,  architekturę, wysokość oraz multifunkcjonalność stanie się wizytówką Szczecina.

Twarzą kampanii marketingowej promującej inwestycję został Radosław Majdan. – Bardzo się cieszę, że taki projekt, jak Hanza Tower jest realizowany właśnie w Szczecinie. Mam ogromny sentyment do tego miasta, bo to tam się wychowywałem i spędziłem dużą część swojego życia. W połączeniu z Hotelem Dana, Hanza Tower stanowić będzie luksusowy, wielofunkcyjny kompleks. Jestem przekonany, że dzięki takim inwestycjom Szczecin na stałe wpisze się na listę najbardziej atrakcyjnych dla biznesu miast europejskich – mówi Majdan.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY