REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na terenie Outletu Białystok rozpoczęły się prace budowlane

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 sie 2014 17:00
Na terenie Outletu Białystok rozpoczęły się prace budowlane
fot. Outletu Białystok

Outlet Białystok to pierwszy wielkopowierzchniowy budynek wyprzedażowy zlokalizowany w tej części Polski. Za koncepcję architektoniczną odpowiada pracownia Archiplus.

REKLAMA

Na terenie Outletu Białystok przy ul. Wysockiego w Białymstoku, inwestycji realizowanej przez BOIG – The Blue Ocean Investment Group, kilka dni temu rozpoczęły się prace budowlane. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Arteo Sp. z o.o. z Warszawy a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia ARCHI+ z Białegostoku. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na przełom listopada i grudnia bieżącego roku.

Outlet Białystok będzie pierwszym, wielkopowierzchniowym obiektem wyprzedażowym w Polsce północno-wschodniej. Na powierzchni około 13 000 mkw. GLA swoje miejsce znajdzie  ponad 60 sklepów, oferujących markowe produkty znanych firm w cenach niższych od 30 do 70 proc. Kilka dni temu ruszyły prace budowlane na terenie obiektu, a jego otwarcie przewidziane jest na przełom listopada i grudnia bieżącego roku.

– Chcemy stworzyć nowoczesny i w pełni dostosowany do potrzeb lokalnej społeczności obiekt handlowy, o unikatowym na skalę regionu formacie. W promieniu 200 km nie ma innego miejsca spełniającego podobną funkcję. Budynek będzie parterowy i łatwo dostępny z poziomu ulicy – mówi Jan Wciślak, Leasing Manager BOIG Property Consulting.

Outlet Białystok zlokalizowany będzie w sąsiedztwie sześciu dużych osiedli mieszkaniowych, dzięki czemu swoim bezpośrednim zasięgiem obejmie 300 tys. mieszkańców Białegostoku  i okolic. Obiekt położony będzie również w niedalekiej odległości od dziewięciu przejść granicznych oraz trasy europejskiej E65 i drogi krajowej nr 8, co powoduje, że w odległości do 90 min. jazdy samochodem znajdzie się ponad milion potencjalnych klientów, również tych z zagranicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY