REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Na wiosnę ruszy budowa Mybox Malbork projektu Mańczak Studio

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 mar 2015 15:19
Na wiosnę ruszy budowa Mybox Malbork projektu Mańczak Studio
fot. Nowoczesny Park Handlowy Mybox Malbork
Na wiosnę ruszy budowa Mybox Malbork projektu Mańczak Studio
Na wiosnę ruszy budowa Mybox Malbork projektu Mańczak Studio

Nowoczesny park handlowy Mybox Malbork o powierzchni najmu 5 tys. mkw. składający się z pierwszej fazy o powierzchni 3, 2 tys. mkw. powstanie na 1,6 ha działce zaledwie 1 km od centrum miasta. Budowa rozpocznie się wiosną br.

REKLAMA

Trzeci obiekt handlowy Grupy Eyemaxx Development w Polsce pod szyldem Mybox zostanie zrealizowany w Malborku. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Mańczak Studio – Adam Mańczak.

Nowoczesny Park Handlowy Mybox Malbork o powierzchni najmu 5 tys. mkw. składający się z pierwszej fazy o powierzchni 3, 2 tys. mkw. powstanie na 1,6 ha działce zaledwie 1 km od centrum miasta. Inwestycja będzie zlokalizowana przy ulicy Rodła, drodze krajowej nr 22 prowadzącej od strony autostrady A1 w kierunku miasta Malbork. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się funkcjonujący supermarket spożywczy Tesco oraz stacja paliw Orlen. W jednopoziomowym obiekcie znajdzie się około 10 lokali handlowych i usługowych oraz parking na 230 wygodnych miejsc postojowych. Rozpoczęcie budowy nastąpi wiosną a oddanie do użytku zaplanowaliśmy na jesień 2015 roku.

- Jesteśmy na etapie wyboru generalnego wykonawcy dla projektu Mybox w Malborku – wyjaśnia Jarosław Dębowiak, Członek Zarządu Grupy Eyemaxx Development. Podejmując decyzję o realizacji kolejnej inwestycji starannie przeanalizowaliśmy nasze dotychczasowe doświadczenia z budowy obiektów Mybox w Oławie i Namysłowie. Miasto posiada stabilną sytuację gospodarczą i niewątpliwie duże walory turystyczne przyciągając w okresie letnim licznymi wydarzeniami plenerowymi. Zainteresowanie lokalizacją w 40 tysięcznym Malborku potwierdzili pierwsi najemcy, w tym z głównych branż drogeryjnej, odzieżowej, obuwniczej i sportowej, jesteśmy na etapie pierwszych zamkniętych umów najmu. Chcielibyśmy aby nasz kolejny park handlowy począwszy od lokalizacji, dobrego skomunikowania obiektu z drogami dojazdowymi wraz z kompatybilną ofertą handlową i wygodnym parkingiem, wpływał na komfort zakupów klientów. Dodatkowym atutem lokalizacji parku handlowego są rozpoczęte prace związane z poszerzeniem alei Rodła oraz dobudowaniem dodatkowej nitki mostu na rzece Nogat  co zdecydowanie usprawni komunikację z naszym obiektem  – podkreśla  Jarosław Dębowiak.

Koncepcja Parków Handlowych Mybox realizowanych w Polsce jest ukierunkowana na wygodne zakupy. Klienci mogą wejść do każdego lokalu handlowego bezpośrednio z parkingu. Wszystkie Parki Handlowe Mybox będą oferować przyjazną, rodzinną atmosferę w otoczeniu nowoczesnej architektury, a najemcy będą mogli liczyć na najem powierzchni na korzystnych warunkach. Powierzchnia najmu większości Parków Handlowych Mybox będzie wynosić średnio od 2 do 10 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY