REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nadmorski luksus od warszawskiej pracowni PPA

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lut 2017 09:06
Nadmorski luksus od warszawskiej pracowni PPA
Baltic Park Fort

Zdrojowa Invest powraca nad polskie morze z nową inwestycją. Projekt Baltic Park Fort przygotowała firma PPA z Warszawy.

REKLAMA

Baltic Park Fort to projekt nawiązujący do klasycznej architektury cesarskich kurortów nadmorskich. Położony między plażą a główną nadmorską promenadą kompleks apartamentowców zostanie otwarty latem 2018.

– Widzimy w Świnoujściu duży potencjał, a nasz kompleks wraz z Radisson Blu Resort już stał się dumą kurortu. Właściciele nieruchomości w Baltic Park Fort będą korzystać z wszystkich atrakcji. Aby ułatwić im do nich dostęp planujemy bezpośrednie przejście podziemne do aquaparku i restauracji hotelowych – podsumowuje Jan Wróblewski, współwłaściciel i współzałożyciel Zdrojowa Invest & Hotels.

Realizację kolejnego etapu największego centrum wypoczynku i rozrywki – Baltic Park – Zdrojowa powierzyła generalnemu wykonawcy Aldesa Construcciones Polska.

 – Zadany standard i jakość wykończenia siedmiokondygnacyjnych budynków są bardzo wysokie, dostosowane do wymogów docelowej grupy gości, dla których przewidziano 132 apartamenty i 302 miejsc noclegowych. W szczytowym okresie prac na placu budowy znajdzie się ok. 200 pracowników – mówi Przemysław Podsiadło, Construction Department Director w Aldesa Polska.

Za projekt odpowiada prestiżowa pracownia architektoniczna PPA z Warszawy, która zaplanowała w budynkach wiele rozwiązań przyjaznych środowisku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY