REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Najnowsze wieści z budowy CH Ogrody projektu pracowni ESA

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 paź 2014 09:01
Najnowsze wieści z budowy CH Ogrody projektu pracowni ESA
fot. Wizualizacja CH Ogrody w Elblągu

Prace przy rozbudowie CH Ogrody w Elblągu według projektu architektonicznego pracowni ESA postępują zgodnie z planem. Otwarcie nowej części galerii przewidziano na wiosnę 2015 r.

REKLAMA

Wewnątrz CH Ogrody prowadzone są zaawansowane prace wykończeniowe. Montowane są między innymi windy oraz ruchome schody. Rozpoczęło się przekazywanie lokali sprzedażowych najemcom, którzy rozpoczynają prace związane z dostosowaniem powierzchni do wystroju sklepów.

Z kolei na zewnątrz budynku trwają prace elewacyjne. W dużej mierze ukończona jest już fasada galerii od strony ul. Ogólnej. Prowadzone są także prace mające na celu zamknięcie zadaszenia sekcji kin. Jednocześnie od strony ul. Żyrardowskiej realizowane są roboty żelbetowe i montaż prefabrykatów na części B, których zakończenie przewidziano do końca listopada.

Inwestorem projektu, odpowiedzialnym również za komercjalizację, jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe. Generalnym wykonawcą jest PORR (Polska) SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY