REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Najpiękniejsza panorama Los Angeles? Tylko z niebotycznego InterContinentalu

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 11 paź 2017 13:24
Najpiękniejsza panorama Los Angeles? Tylko z niebotycznego InterContinentalu
fot. IHG

InterContinental Hotels Group, jedna z wiodących firm hotelarskich, ogłosiła otwarcie hotelu w centrum Los Angeles. Jako najwyższy budynek na zachód od Chicago, 73 - piętrowy hotel InterContinental Los Angeles Downtown pozwala podziwiać panoramę Los Angeles na wysokości 335 metrów.

REKLAMA

Hotel InterContinental jest częścią największego centrum handlowego Wilshire Grand Center, położonego w epicentrum Los Angeles. Powstały obiekt jest częścią ogólnoświatowej ekspansji IHG. Jest to największa nieruchomość grupy w Ameryce.

Osiemdziesiąt osiem eleganckich pokoi rozciąga się od 31 piętra do pierwszego niebotycznego holu w Los Angeles na 70. piętrze i oferuje gościom nową perspektywę obserwacji miasta.

InterContinental Los Angeles Downtown Hotel został zaprojektowany w taki sposób, aby zarówno podróżni, jak i mieszkańcy miasta mogli z dystansem spojrzeć na styl życia w Południowej Kalifornii.

Biorąc pod uwagę słoneczny kalifornijski klimat, hotel InterContinental oferuje prawie 8830 mkw. nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie powierzchni sprzyjającej imprezom, spotkaniom towarzyskim, konferencjom i bankietom - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. InterContinental Los Angeles Downtown Hotel posiada również elegancką salę balowa oraz 33 sale konferencyjne.

Hotel InterContinental posiada certyfikat LEED.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY