REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Najpiękniejszym budynkiem w Polsce jest Przystań Bydgoszcz

  • Autor: UM Bydgoszcz
  • 05 sie 2014 16:25
Najpiękniejszym budynkiem w Polsce jest Przystań Bydgoszcz
Przystań Bydgoszcz, fot. UM Bydgoszcz

W głosowaniu internautów największego międzynarodowego forum internetowego poświęconego architekturze najwięcej głosów uzyskała bydgoska marina.

REKLAMA

W rankingu na najpiękniejsze budynki w Polsce najwięcej głosów użytkowników forum uzyskła Przystań Bydgoszcz. Jak informuje bydgoski urząd, Przystań Bydgoszcz zdobyła 9,388 głosów, drugie miejsce zajął warszawski wieżowiec Cosmopolitan, trzecie biurowiec Pixel z Poznania.

Przystań Bydgoszcz to nowoczesna marina położona na urokliwej Wyspie Młyńskiej, w samym centrum Bydgoszczy. Zachwyca niebanalną architekturą, jednocześnie wielofunkcyjnością. Zwycięzca wielu konkursów architektonicznych.

Marina jest jednym z najpiękniejszych przystanków na międzynarodowej drodze wodnej E70, gościnna dla żeglarzy preferujących turystykę rzeczną. W Przystani Bydgoszcz mieszczą się m.in. 22 kameralne pokoje noclegowe, w tym 4 dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, sala konferencyjna z widokiem na najpiękniejszy zakątek Bydgoszczy, sauna, wypożyczalnia kajaków.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY