REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Największa galeria w Ełku i regionie otwarta

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 sie 2014 14:31
Największa galeria w Ełku i regionie otwarta
fot. Otwarcie galerii Brama Mazur w Ełku

Brama Mazur to pierwsze centrum handlowe w Ełku i regionie. Podczas otwarcia galerię odwiedziło prawie 100 tysięcy osób.

REKLAMA

W ciągu czterech dni, galerię odwiedziło prawie 100 tysięcy osób (dla porównania Ełk ma ok. 60 tysięcy mieszkańców). Klienci, którzy już w środę rano licznie zjawili się przed centrum, wzięli udział w uroczystym przecięciu wstęgi oraz zrobili pierwsze zakupy.

Brama Mazur już od pierwszych dni swojego funkcjonowania zyskała ogromną popularność. Cieszymy się, że mieszkańcy Ełku i okolicznych miast tak szybko polubili naszą galerię i od teraz nie będą już musieli jeździć na zakupy do Białegostoku czy Olsztyna – mówi Marta Olszewska, dyrektor centrum handlowego Brama Mazur.

Brama Mazur to największy w Ełku i regionie tego typu kompleks rekreacyjno-handlowy. Oprócz komfortowego miejsca zakupów, będzie on pełnił również funkcję centrum rozrywkowo-kulturalnego, a wspólnie z odrestaurowanym budynkiem Dworca PKP i placem rekreacyjnym  o powierzchni 6 tys. m2 , ma szansę stać się wizytówką tej części miasta.  

Za projekt odpowiada pracownia CDF Architekci. Brama Mazur zlokalizowana jest na terenie 1,85 ha, w miejscu dawnej jednostki wojskowej i została zaprojektowana, tak aby wpisała się w historyczną część miasta. Elewację Bramy Mazur wykonano z tzw. stalowej blachy korodowanej, która przez okres około roku będzie zmieniać swoją barwę,  a także kostki klinkierowej, nawiązującej do odrestaurowanego budynku koszar wojskowych i kina Planet Cinema.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY