REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Największy ekologiczny kompleks biurowy w Warszawie już otwarty

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 mar 2016 15:19
Największy ekologiczny kompleks biurowy w Warszawie już otwarty
Eurocentrum Office Complex

Biurowiec klasy A+ z pre-certyfikatem LEED CS Gold, Eurocentrum Office Complex, otrzymał pozwolenie na użytkowanie kolejnej części obiektu - budynku Delta.

REKLAMA

Blisko 70 tys. mkw. powierzchni najmu na 15 piętrach i największa na jednym poziomie powierzchnia biurowa w Warszawie sięgająca niemal 4 tys. mkw. to kilka głównych liczb opisujących Eurocentrum Office Complex, które jednak nie oddają w pełni wyjątkowości tego obiektu. Zielone strefy relaksu, pufy i leżaki oraz bardzo długa lista usług – od sklepu spożywczego przez aptekę, drogerię, fryzjera, poprawki krawieckie, salon manicure aż po ofertę gastronomiczną. Eurocentrum oferuje również usługi specjalistyczne, takie jak salon z profesjonalnymi rehabilitantami czy usługę concierge’a, który pomoże pracownikom w załatwieniu zarówno spraw firmowych, jak i prywatnych. Kompleks posiada również EuroCentrum Konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 240 mkw. mogące gościć jednorazowo imprezy na 200 osób.

W tym tygodniu do budynku Delta w kompleksie, na powierzchnię ponad 6 tys. mkw. wprowadza się pierwszy najemca – Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

– Niewielu jest deweloperów na rynku, którzy oprócz wybudowania obiektu zajmują się również jego zarządzaniem – mówi Kinga Nowakowska, dyrektor operacyjny Grupy Capital Park, do którego należy kompleks. – Naszą przewagą jest wysoka jakość oferowanej powierzchni, uzupełniana przez usługi potrzebne na co dzień pracownikom biur. Mamy sygnały, że dzięki temu czują się u nas komfortowo i identyfikują się z obiektem, co korzystnie przekłada się również na wyniki ich pracy. Zachęcamy naszych najemców do nawiązywania relacji i wspólnych podroży do pracy poprzez platformę carpoolingu oraz do aktywności fizycznej, a także do korzystania z rowerów. Gwarantujemy zamykane boksy na rowery, prysznice i stację Veturilo tuż przed budynkiem – uzupełnia Nowakowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY