REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

NC Architekci zaprojektowali galerię VIVO!, a Erbud wybuduje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 paź 2014 11:12
 NC Architekci zaprojektowali galerię VIVO!, a Erbud wybuduje
fot. Galeria VIVO! w Stalowej Woli

Erbud SA podpisał umowę na budowę centrum handlowo-rozrywkowego VIVO! w Stalowej Woli. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia N3 Architekci z Krakowa.

REKLAMA

Projekt ten będzie się wyróżniał silnym naciskiem na modę i rozrywkę, a jego łączna powierzchnia pod wynajem wyniesie 32,5 tys. mkw. Otwarcie pierwszego VIVO! planowane jest na trzeci kwartał 2015 roku. Całkowitą wartość inwestycji szacuje się na 50 mln euro.

Koncepcja VIVO!, jest formatem dla centrów handlowych stworzonym przez Immofinanz Group. Charakterystyczne dla parków handlowych VIVO! będzie budowa jednopiętrowa. Będą one zlokalizowane przede wszystkim w mniejszych miastach Europy Środkowo-Wschodniej, o populacji pomiędzy 40 tys. a 100 tys. mieszkańców, z zasięgiem obejmującym przynajmniej 200 tys. osób. Koncepcja ta zakłada także powstawanie centrów handlowych VIVO! w miejscach z optymalnym dojazdem samochodem i z odpowiednim zapleczem parkingowym.

Erbud SA podpisał umowę na budowę Centrum Handlowo-Rozrywkowego VIVO! w Stalowej Woli o wartości 96,5 mln zł netto. Umowa zostanie zrealizowana do połowy października 2015 roku. Inwestorem i zleceniodawcą jest ACE 2 Sp. z o.o. z Warszawy. W ramach realizacji umowy Erbud wybuduje centrum handlowo-rozrywkowe przy ul. Podskarpowej i Chopina w Stalowej Woli.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY