REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nie tylko niebanalne kształty i geometryczne formy. Zobacz niezwykły plac zabaw

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 maj 2017 16:27
Nie tylko niebanalne kształty i geometryczne formy. Zobacz niezwykły plac zabaw
Podwórko by Stary Browar fot. Jakub Wittchen

„Dzień dobry, czy jest Franek? A wyjdzie na podwórko?” – jeśli wy także spędziliście dzieciństwo grając w klasy, gumę i robiąc fikołki na trzepaku, z pewnością to zdanie wywoła uśmiech na waszych twarzach. Chwilowy powrót do dzieciństwa? Lepiej! „Podwórko by Stary Browar” już na stałe zagości w Poznaniu. Wielkie otwarcie 19 maja i kolejne weekendy obfitować będą w moc atrakcji dla najmłodszych.

REKLAMA

19 maja odbędzie się oficjalne otwarcie placu zabaw dla dzieci w parku Starego Browaru. - Ostatnich kilka miesięcy prac zaowocowało ukończeniem projektu, który – jak się okazało – oczywisty stał się tylko dla najmłodszych. Rodzice doszukiwali się w nim instalacji artystycznej, dzieciaki zaś od razu zauważyły tory przeszkód, zjeżdżalnie i huśtawki – mówi Joanna Tupalska, Creative Marketing Manager Starego Browaru oraz pomysłodawczyni projektu „Podwórko by Stary Browar”.

Niekonwencjonalne kształty, geometryczne formy oraz elementy powtarzalności to celowy zabieg, mający zwrócić uwagę na wyjątkowość placu zabaw Starego Browaru. Wszystkie wykorzystane elementy składają się z wyginanej na zimno stali, specjalnie ocynkowanej i malowanej, której największą zaletą jest trwałość i odporność na zniszczenia. Całość przeszła pozytywnie szereg kontroli bezpieczeństwa. Teraz czas na prawdziwy test – zabawę.

Od 19 do 21 maja, otwarciu Podwórka towarzyszyć będzie szereg atrakcji, takich jak zumba dla dzieci z Magiel Fitness i oczywiście ulubiona, kolorowa wata cukrowa (19 maja od 12:00 do 18:00, 20 maja od 10:00 do 16:00, 21 maja od 10:00 do 16:00), która bezsprzecznie wszystkim kojarzy się z beztroskimi latami dzieciństwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY