REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Niebawem ruszy praska strefa rekreacyjna. Czy będzie przebojem?

  • Autor: UM Warszawa
  • 17 maj 2017 15:33
Niebawem ruszy praska strefa rekreacyjna. Czy będzie przebojem?
fot. pixabay.com

Gdy tylko poziom Wisły na to pozwoli wykonawca przystąpi do budowy sportowej strefy rekreacyjnej na plaży Poniatówce w Warszawie. Właśnie wyłoniony został zwycięzca przetargu na budowę i demontaż letniej atrakcji. Boiska będą udostępnione mieszkańcom na początku czerwca.

REKLAMA

W ubiegłym roku strefa rekreacyjna ustawiona była przed Pałacem Kultury i Nauki. Była niewątpliwym przebojem ubiegłorocznego lata, odwiedziło ją ponad 15 tysięcy gości. W tym roku piaszczyste boiska przeniesione zostaną na plażę w pobliżu mostu Poniatowskiego. Strefę tworzyć będą trzy pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej oraz urządzenia do street workout-u (drążki, poręcze itd.). Dodatkowo będzie można rozłożyć również boiska do beach soccera lub plażowej piłki ręcznej. Obok placów gry ustawione zostaną trybuny na ok. 200 osób, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz kontenery pełniące funkcję szatni.

Z atrakcji strefy (w tym m.in.: turnieje, treningi i pokazy sportowe, zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach Lata w Mieście 2017), goście Dzielnicy Wisła, będą mogli korzystać aż do września.

Za swoje usługi wybrana w przetargu firma FIL-POL Jan Jacek Gajewski-Ołdakowski otrzyma 565 000 zł brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY