REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Niepowtarzalny design coraz ważniejszy dla inwestorów hoteli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 lut 2014 12:17
Niepowtarzalny design coraz ważniejszy dla inwestorów hoteli
Andrew Henning, dyrektor generalny hotelu Bristol w Warszawie

W Polsce, i to nie tylko w dużych metropoliach, powstaje coraz więcej butikowych i niezależnych hoteli, których właściciele inwestują w niepowtarzalny design i wysokiej jakości wyposażenie. To jest dobry sygnał dla branży potwierdzający, że na rynku rośnie zapotrzebowanie na usługi hoteli luksusowych - mówi dla Propertydesign.pl Andrew Henning, dyrektor generalny, hotel Bristol w Warszawie.

REKLAMA

- Hotele w Polsce wyróżniają się bardzo wysoką jakością, zarówno w odniesieniu do ich ogólnego wyglądu, jak i serwisu. Wiele z nich należy do międzynarodowych sieci, w związku z czym podlegają takim samym standardom, jak obiekty w każdym innym zakątku świata przynależącym do tej samej marki - uważa Andrew Henning.

Jak dodaje, Polska może się poszczycić wieloma wspaniałymi hotelami zlokalizowanymi w historycznych budynkach, których nie znajdziemy na innych kontynentach. Tak wyjątkowe miejsca spotykają się zwłaszcza z uznaniem turystów spoza Europy – np. ze Stanów Zjednoczonych – którzy doceniają bogate dziedzictwo.

Jednym z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce, jak i jednym z najbardziej charakterystycznych architektonicznie budynków, jest warszawski hotel Bristol. Po pieczołowitej renowacji, wartej 50 mln zł, obiekt dołączył do portfolio grupy The Luxury Collection, zrzeszającej najpiękniejsze i najbardziej historyczne hotele świata.

- Dzięki najnowszym zmianom przyjeżdzający do nas goście obcują nie tylko ze wspaniałym dziedzictwem i odrestaurowanymi wnętrzami w stylu art deco zaprojektowanymi przez Otto Wagnera Młodszego, mają także do dyspozycji najnowocześniejsze wyposażenie i wspaniałą kuchnię na światowym poziomie - tłumaczy Andrew Henning.

Renowację przeprowadzono wedlug projektu Anity Rosato - uznanej projektantki wnętrz z Londynu, która specjalizuje się w pracach dla pięciogwiazdkowych hoteli.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY