REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nietypowy kompleks na warszawskim Służewcu

  • Autor: Property Design
  • 23 sty 2014 10:37
Nietypowy kompleks na warszawskim Służewcu
Nietypowy kompleks na warszawskim Służewcu

Kompleks czterech biurowców P4 przy ul. Postępu w Warszawie, projektu JEMS Architekci, uzyskał pozwolenie na budowę. Biurowce to przykład nietypowej architektury wyrosłej na deskach kreślarskich jednego z bardziej znanych warszawskich biur projektowych. Inwestorem jest spółka Garvest.

REKLAMA

- Budynki powstaną na warszawskim Służewcu, który zmienia się z terenów przemysłowych w zagłębie biurowe – mówi Marcin Sadowski, architekt obiektów. – Chcieliśmy stworzyć koncepcję o nieco innym niż zazwyczaj charakterze, ale odwołującą się do atmisfery przemysłowej tego miejsca. Nasza architektura jest adresowana do klienta, któremu nasz budynek ma pomóc w wykonywanej pracy.

Powstaną obiekty o 4 i 7 kondygnacjach, bez sufitów podwieszanych, z wszystkimi elementami konstrukcji z betonu architektonicznego. Przewidziany jest także parking podziemny.

JEMS Architekci to jedno z bardziej znanych biur projektowych w Warszawie. Firma wymyśliła koncepcję m.in. siedziby Agory, wydawcy Gazety Wyborczej, biurowca Royal Wilanów, czy biurowca Pixel w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY