REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Niezwykła rewitalizacja Forum Gdańsk. W planach hotel i restauracja włoska

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 lut 2017 12:38
Niezwykła rewitalizacja Forum Gdańsk. W planach hotel i restauracja włoska
Forum Gdańsk, fot. mat. prasowe

W ramach inwestycji Forum Gdańsk zrewitalizowany zostanie budynek, w którym wcześniej działało przedszkole Sióstr Elżbietanek. Trzy pierwsze poziomy zajmie restauracja Va Bene, oferująca kuchnie włoską. Wyższe piętra będą pełnić funkcje hotelowe.

REKLAMA

- Budynek dawnego przedszkola Sióstr Elżbietanek doskonale wpisuje się w koncepcję Forum Gdańsk, ponieważ podkreśla walory historyczne terenu, na którym powstaje nasza inwestycja. Charakteryzuje go ciekawa architektura, dlatego zależało nam na tym, aby fasady zachowały swój dawny charakter. W środku chcemy natomiast stworzyć unikalną, klimatyczną przestrzeń współgrającą z całym budynkiem. Jesteśmy przekonani, że Va Bene sprosta temu zadaniu i stanie się wyjątkowymi miejscem przyciągającym mieszkańców całego Trójmiasta. Nowa restauracja idealnie uzupełnia też naszą ofertę gastronomiczną, która obejmuje kuchnie z różnych stron świata – powiedziała Małgorzata Słowik, dyrektor działu leasingu Multi Poland.

- Rynek restauracji w Polsce jest ciągle nienasycony, tak jak nienasycony jest apetyt ludzi na nowe doznania kulinarne. Mamy dzisiaj do czynienia z rewolucją w podejściu do klienta, który staje się nie tylko coraz bardziej świadomy w doborze restauracji, ale także jeszcze bardziej wymagający. Sukcesem jest więc wychodzenie naprzeciw tym wymaganiom. Va Bene stanie się miejscem wyróżniającym się włoskim temperamentem, niezapomnianą atmosferą i świetną kuchnią - powiedział Marcin Biskup, założyciel restauracji Va Bene i prezes Grupy AMB.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY