REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

NoVa Park się zmieni według projektu Chapman Taylor

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 02 wrz 2016 10:40
NoVa Park się zmieni według projektu Chapman Taylor
NoVa Park (mat.pras.)

Futureal wkrótce uruchomi pierwszy etap rozbudowy Centrum Handlowego NoVa Park. Koncepcję na całą rozbudowę przygotowało biuro projektowe Chapman Taylor z Warszawy. Za projekt budowlany i pozwolenie na budowę odpowiada lokalna pracownia M & G Autorskie Biuro Projektów R. Mycka W. Gołacki z Gorzowa Wielkopolskiego.

REKLAMA

Do 2020 roku centrum w Gorzowie Wielkopolskim zyska około 10 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej.

Rozbudowa NoVa Park będzie przebiegać w dwóch etapach. Zakończenie pierwszego etapu, na który inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę, jest planowane na 2018 rok. W rezultacie centrum zyska ok. 3,5 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej.

W drugim etapie rozbudowy do użytku zostanie oddanych kolejne 6,5 tys. mkw. powierzchni handlowej, a zakończenie inwestycji jest planowane na 2020 rok. Po rozbudowie łączna powierzchnia handlowa Regionalnego Centrum Handlowego NoVa Park wyniesie prawie 42,5 tys. mkw. GLA. Dzięki rozbudowie centrum umocni swoją pozycję największej galerii handlowej w województwie lubuskim.

Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A. W ramach umowy Apsys odpowiada za zarządzanie centrum handlowym, zarządzanie umowami najmu, leasing oraz marketing.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY