REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

NOW zaprojektowali University Business Park, a Strabag zbuduje

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 sie 2015 09:12
NOW zaprojektowali University Business Park, a Strabag zbuduje
University Business Park, Łódź

Globe Trade Centre S.A. podpisało umowę z generalnym wykonawcą, firmą Strabag Sp. z o.o, na realizację drugiego budynku w kompleksie University Business Park. Projekt architektoniczny kompleksu przygotowali architekci z NOW Biuro Projektowe.

REKLAMA

University Business Park II oferujący 19,4 tys. mkw. powierzchni biurowej, osiągnął 50 proc. najmu i zostanie oddany do użytku w kwietniu 2016 roku.

University Business Park II to drugi budynek University Business Park – nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A, który znajduje się w centrum Łodzi. Po ukończeniu drugiej fazy inwestycji, kompleks biurowy będzie oferował 38,8 tys. mkw. powierzchni biurowej, w dwóch siedmiopiętrowych budynkach, i 600 miejsc parkingowych,.

- Sytuacja na łódzkim rynku jest ostatnio dla nas bardzo sprzyjająca. Widzimy duże zainteresowanie i zapotrzebowanie ze strony najemców, którzy szukają siedziby w Łodzi, a UBP ze swoją lokalizacją i świetnie zaprojektowanymi rozwiązaniami oraz punktami usługowymi spełnia ich wymagania - mówi Jacek Wachowicz, członek zarządu GTC.

- Łódź w ciągu ostatnich kilku lat stała się atrakcyjną lokalizacją dla centrów usług wspólnych i podobnej działalności. Stało się tak dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, lokalizacji miasta w centrum Polski i silnemu wsparciu ze strony władz lokalnych. GTC zainwestowało w Łódź i była to trafna decyzja - dodał Wachowicz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY