REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowa kawiarnia Costa Coffee na Mokotowie w Konstruktorska Business Center

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 cze 2015 12:43
Nowa kawiarnia Costa Coffee na Mokotowie w Konstruktorska Business Center
fot. Costa Coffee w Konstruktorska Business Center

Najnowsza kawiarnia Costa Coffee zlokalizowana jest w biznesowym sercu Mokotowa, przy ul. Konstruktorskiej 13. Lokal zaaranżowano w loftowym stylu nawiązującym do miejskiego klimatu.

REKLAMA

Nowo otwierane kawiarnie Costa Coffee utrzymane są w koncepcji designu Metro, za które odpowiada londyńskie studio Stiff+Trevillon, które należy do najbardziej znanych biur architektonicznych w Wielkiej Brytanii. Jednocześnie to zespół projektowy CHI Polska dostosował ten styl do lokalizacji, strategii firmy oraz uaktualnił go o najnowsze trendy i rozwiązania.

Miłośnicy Costa Coffee mogą napić się ulubionej kawy w nowo otwartej kawiarni w Warszawie. Pochodząca z Londynu i ceniona w 33 krajach świata marka otworzyła swój 51. stołeczny lokal w eleganckim i nowoczesnym kompleksie biurowym Konstruktorska Business Center

Do dyspozycji gości przeznaczony został klimatyczny lokal, którego loftowy styl nawiązujący do miejskiego klimatu doskonale wpisuje się w nowoczesny charakter kompleksu biurowego. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze wnętrza, kawiarnia jest znakomitym miejscem na chwilę relaksu z kubkiem kawy zarówno w czasie pracy, jak i po jej zakończeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY