REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowa nagrzewnica wodna od VTS Group

  • Autor: Property Design
  • 15 sty 2014 14:21

Przyszedł czas na rewolucję w myśleniu o nagrzewnicach wodnych. Na rynku pojawiło się nowe Volcano mini – pierwsze urządzenie VTS Euroheat w polipropylenowej obudowie z wymiennymi panelami, które nie tylko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale również doskonale współgra z potrzebami mniejszych obiektów.

REKLAMA

Od ponad 24 lat VTS Group konsekwentnie realizuje założoną strategię rozwoju oferując urządzenia do instalacji grzewczych.

Volcano mini to wytrzymała i trwała nagrzewnica o obudowie wykonanej ze spienionego polipropylenu, który gwarantuje jej plastyczność, odporność na uszkodzenia mechaniczne i  zapewnia  „pamięć kształtu”.  Zachowano charakterystyczne dla marki VTS Euroheat wzornictwo, wzbogacając model Volcano mini o dodatkowe panele zewnętrzne w trzech konwencjach kolorystycznych:  klasycznej dla rodziny Volcano złotej, srebrno-szarej oraz neonowej czerwieni z szarymi promieniami.  Dodano również w standardzie konsolę, dbając o wygodę i szybkość montażu.

Wzornictwo łączy się z parametrami technicznymi urządzenia, szerokim zakresem funkcjonalności i zastosowania,  oraz sprawdzonymi podzespołami. Ulepszony korpus obudowy zapewnia idealny rozkład powietrza na wymienniku, a zastosowanie cieńszych kierownic o obniżonym oporze przepływu gwarantuje lepszy zasięg strumienia powietrza. Dziesięciokrotnie lżejsza, sprężysta obudowa, kompaktowe gabaryty i cicha praca sprawiają to atuty Volcano mini.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY