REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowa Stacja od IMB Asymetria na starcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 gru 2015 14:02
Nowa Stacja od IMB Asymetria na starcie
fot. Nowa Stacja w Pruszkowie

Na początku 2016 r. wystartuje budowa nowej inwestycji handlowej w Pruszkowie. Prace budowlane zakończą w 2017 r. Obiekt zaprojektowało biuro IMB Asymetria.

REKLAMA

Proces inwestycyjny nabiera tempa. To dobra wiadomość przede wszystkim dla przyszłych klientów, gdyż galeria będzie pierwszym i długo oczekiwanym w Pruszkowie kompleksem rozrywkowo-handlowym, oferującym tak szeroką ofertę modową i usługową – mówi Maciej Krzewiński, COO Grupy ECC.

Deweloper dokłada wszelkich starań, aby otrzymać certyfikat BREEAM świadczący o zachowaniu wysokich standardów w zakresie efektywności energetycznej, konstrukcji i użytych materiałów, realizacji i eksploatacji, gospodarki wodą i odpadami oraz dostępności komunikacyjnej.

Projekt został formalnie zarejestrowany w systemie BREEAM, dzięki współpracy dewelopera z firmą Grontmij, która nadzoruje wszystkie prace związane z otrzymaniem certyfikatu. Pre-certyfikacja inwestycji wykazała, że elementami, dzięki którym Nowa Stacja może uzyskać jeden z najbardziej znaczących światowych instrumentów opiniowania budynków są między innymi: wybór odpowiedniej działki (lokalizacja, poprzednio zagospodarowany teren, dostęp do komunikacji miejskiej i innych udogodnień), wysoka efektywność energetyczna budynku oraz prowadzenie inwestycji zgodnie z najlepszymi praktykami. 

W Nowej Stacji na 27 tys. mkw. powierzchni handlowej znajdzie się około 120 lokali handlowo-usługowych. Centrum handlowe będzie nie tylko zawierało ofertę zakupową ale także będzie miejscem spotkań dla mieszkańców Pruszkowa. Miejsca rozrywki, rekreacji i odpoczynku takie jak multipleks składający się z 7 sal kinowych, ścianka wspinaczkowa, klub fitness czy szkoła tańca są wpisane w projekt Nowej Stacji. Na dwóch parkingach: podziemnym oraz na dachu centrum znajdzie się około 800 miejsc postojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY