Nowa ulica handlowa we WrocławiuPropertyDesign.pl - 29-03-2019 10:31


Bulwary Książęce to projekt, który odzwierciedla rozwój Wrocławia. Cieszę się, że pasaż handlowy trafił w ręce inwestora, który umiejętnie wykorzysta potencjał tego miejsca oferując odpowiednio dopasowany do okolicy i jej mieszkańców wachlarz usług. Będzie to nowa atrakcyjna przestrzeń publiczna, dzięki której adres Księcia Witolda stanie się nie tylko miejscem, w którym każdy będzie chciał mieszkać, ale i bywać – mówił  Mariusz Rodak, dyrektor generalny BPI Real Estate Poland.

BPI Real Estate Poland sfinalizowała transakcję sprzedaży lokali usługowo-handlowych w Bulwarach Książęcych we Wrocławiu. Nowym właścicielem powierzchni jest firma inwestycyjno-deweloperska Metropolitan Investment S.A. Kępa Mieszczańska, na której powstaje reprezentacyjna inwestycja jest idealną lokalizacją dla multifunkcyjnego projektu.

Wrocławskie Bulwary Książęce to przykład projektu, który aktywnie kształtuje przestrzeń miasta zgodnie misją dewelopera BPI Real Estate Poland, który jest zwolennikiem masterplanningu. Realizując inwestycje firma wychodzi poza mury budynków, dbając o przyjazne zagospodarowanie terenów wokoło i tworzy atrakcyjne przestrzenie publiczne. Unikalny charakter i centralne położenie Bulwarów Książęcych powodują, że stają się jednym z najbardziej pożądanych adresów we Wrocławiu. Podnosząc jakość funkcjonalno-estetyczną Kępy Mieszczańskiej doskonale dopełniają ofertę współczesnego Wrocławia. Wszystko za sprawą, znajdującego się poniżej zabudowy mieszkalnej pasażu handlowo-usługowego. Powstająca ulica handlowa ma szansę stać się tętniącym życiem miejscem spotkań towarzyskich o niepowtarzalnym klimacie. Zlokalizowane przy ulicy Księcia Witolda sklepy, restauracje oraz klimatyczne kawiarnie wykreują prawdziwe bulwary - pełne atrakcji miejsce, idealne dla spotkań towarzyskich. Pasaż będzie zlokalizowany od strony północnego ramienia Odry i połączony z promenadą przewidzianą od strony obecnej ulicy Księcia Witolda. Ulica handlowa będzie dostępna wyłącznie dla pieszych, wzbogaci ofertę kulturalno-usługową wyspy i podkreśli jej śródmiejski charakter.