REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowe inwestycje, niesztampowy design. Czarna Góra rośnie w siłę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 mar 2017 09:30
Nowe inwestycje, niesztampowy design. Czarna Góra rośnie w siłę
fot. Czarna Góra Resort

Czarna Góra stawia na rozwój. Oprócz inwestycji w infrastrukturę narciarską, ciągle rozwijana jest baza noclegowa. W najbliższym czasie można spodziewać się kilku hotelowych projektów o niebanalnym designie.

REKLAMA

w grudniu 2016 roku został oddany do użytku luksusowy Aparthotel Czarna Góra, który w najbliższym czasie ma zostać wzbogacony o strefę spa&wellness. Za projektem stoi pracownia Ozone.

Właściciel kompleksu nie zamierza się zatrzymać. Już w najbliższych latach powstaną dwa nowe obiekty hotelowe. Jednym z ich atutów ma być wyjątkowa lokalizacja.

Tuż przy dolnej stacji kolei linowej Efka wybudowana zostanie Czarna Perła. W oryginalnej, półokrągłej formie obiekt ten będzie łączył strefę noclegową oraz rozrywkową – z galerią handlową, spa i zapleczem gastronomicznym (restauracja, pub, strefa Après Ski). W drugim hotelu, zlokalizowanym przy Regionalnej Karczmie Czarna Góra i tuż obok dolnej stacji kolei LuxTorpeda, znajdzie się również duże zaplecze konferencyjne, restauracja oraz basen ze strefą spa&wellness. 

Nowe hotele to wstęp do dalszych ulepszeń. Będą stanowić oś nowego Centrum Komunikacyjnego ośrodka, w skład którego wejdzie m.in. malownicza i wygodna promenada, dodatkowe parkingi i powierzchnie usługowe. W pobliżu planowana jest również budowa nowych atrakcji: parku wodnego i linowego oraz wypożyczalni rowerów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY