REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowe technologie w architekturze na targach BAU 2015

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 gru 2014 14:30
Nowe technologie w architekturze na targach BAU 2015
Fasada parametryczna, fot. Schüco

Ludzie spędzają coraz więcej czasu w budynkach, które powoli stają się ich naturalnym otoczeniem. Zmiana stylu życia pociąga za sobą konieczność wprowadzania nowych technologii w budownictwie. Punktem wyjścia do budowy energooszczędnego budynku jest termoizolowana powłoka. Takie i inne nowinki w architekturze będzie można zobaczyć na światowych targach architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2015, które odbędą się 19-24 stycznia 2015 w Monachium.

REKLAMA

W dniach 19-24 stycznia 2015 w Monachium odbędą się czołowe światowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2015. Przyszłoroczna edycja będzie się koncentrować na takich tematach jak: człowiek w zurbanizowanym otoczeniu, zrównoważony rozwój miast oraz oszczędność zasobów i energii. Na tym tle firma Schüco zaprezentuje kompletne rozwiązania powłok budynków przyszłości.

Prezentacja technologii Schüco pod hasłem „Mieszkać, pracować, żyć” będzie nawiązywać do wzrastających potrzeb człowieka w zurbanizowanym środowisku. Firma pokaże, w jaki sposób można tworzyć inteligentne i energooszczędne budynki, które łączą oszczędność kosztów i maksymalny komfort użytkowania. Kompleksowy program Schüco jest dedykowany zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. W sektorze budownictwa komercyjnego firma zaprezentuje między innymi nowy parametryczny system fasadowy pozwalający na szybkie projektowanie i ekonomiczną realizację fasad o skomplikowanej strukturze geometrycznej 3D.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY