REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesna i dynamiczna architektura to podstawa nowej marki Vīb - WIDEO

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 paź 2014 09:36
Nowoczesna i dynamiczna architektura to podstawa nowej marki Vīb - WIDEO
Vīb – nowa koncepcja butikowego hotelu Best Western
Nowoczesna i dynamiczna architektura to podstawa nowej marki Vīb - WIDEO
Nowoczesna i dynamiczna architektura to podstawa nowej marki Vīb - WIDEO

Vīb – styl i technologia – to nowa koncepcja butikowego hotelu Best Western. Firma wprowadza również nową markę - BW Premier Collection - stworzoną dla segmentu ekskluzywnych hoteli na kluczowych rynkach.

REKLAMA

Best Western International wprowadza na rynek dwie nowe propozycje – innowacyjną koncepcję stylowego hotelu butikowego i soft brand, nową markę przeznaczoną dla segmentu luksusowych hoteli. Celem obu projektów jest zaspokojenie rosnącego popytu na hotele w miastach i na kluczowych rynkach. Informacja ta, przekazana podczas gali Best Western North American Convention 2014, stanowi potwierdzenie niezwykle szybkiego rozwoju sieci zarówno na rynku amerykańskim, jak i globalnym. 

Idea nowej marki Best Western - Vīb - została oparta na dbałości o styl i dążeniu do dostarczenia dzisiejszym podróżnikom udogodnień technologicznych na najwyższym poziomie. Nazwa „Vīb” pochodzi od słowa „Vibrant”, czyli „tętniący życiem” i jest prototypem miejskiego hotelu. Plan rozmieszczenia pokoi w hotelach tworzonych pod marką Vīb sprawia, że inwestycja w te obiekty jest opłacalna, a zarządzanie nimi efektywne, co czyni je atrakcyjną opcją dla właścicieli i deweloperów. 

Zobacz wideo przedstawiające nową markę Vīb:

Podstawą marki Vīb jest nowoczesna i dynamiczna architektura stworzona z myślą o wygodzie i technologii. Dlatego też hotele marki Vīb wyposażone będą w przestronne i interaktywne lobby, których wystrój nawiązywał będzie do lokalnego stylu, a także w komfortowe i eleganckie pokoje. Ponadto na terenie tych obiektów goście będą mogli korzystać z wielu udogodnień technologicznych, takich jak gniazda zasilające i wejścia USB do urządzeń elektronicznych czy najnowocześniejsze telewizory wyposażone w opcję wyświetlania obrazu „na żądanie” w pokojach. Dodatkową ozdobą hoteli będzie nastrojowe oświetlenie LED

Inne udogodnienia dostępne w hotelach Vīb: 

- całodobowe punkty wyposażone w wysokiej jakości przekąski i kawę,
- bar i kominek, 
- przestronna (65 mkw.) strefa odpoczynku na półpiętrze lobby, 
- symulatory do gier z wygodnymi fotelami, 
- w pełni wyposażone, całodobowe centrum fitness, 
- nowoczesne strefy pracy w każdym pokoju. 

BW Premier Collection 

Best Western wprowadza również soft brand - markę BW Premier Collection, pod szyldem której działać będą wyłącznie starannie wyselekcjonowane hotele najwyższej jakości zlokalizowane w najatrakcyjniejszych punktach. Wszystkie obiekty zobowiązane będą do utrzymywania stopnia zadowolenia klienta co najmniej na poziomie czwartym według skali portalu TripAdvisor lub co najmniej trzech diamentów według rankingu AAA/CAA Diamond Awards, odnoszącego się do obiektów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY