REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesny i multimedialny salon perfumerii Douglas

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lip 2015 14:16
Nowoczesny i multimedialny salon perfumerii Douglas
Salon Douglas w Galerii Corso w Świnoujściu został otwarty 27 czerwca 2015 r.
Nowoczesny i multimedialny salon perfumerii Douglas
Nowoczesny i multimedialny salon perfumerii Douglas

Perfumeria Douglas otworzyła swój 114 salon w Polsce - w Galerii Corso w Świnoujściu. Aranżacja salonu to koncept centralny, realizowany w ramach nowych założeń Douglas.

REKLAMA

Perfumeria Douglas w Galerii Corso zajmuje powierzchnię blisko 200 mkw. Została zaaranżowana w najwyższym standardzie z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań multimedialnych. Np. jeśli wybrany przez klienta produkt okaże się niedostępny w sklepie stacjonarnym, jego zamówienie jest możliwe za pośrednictwem specjalnego systemu dostępnego w Perfumerii. 

Na miejscu można poddać się cyfrowej analizie kolorystycznej wykonanej za pomocą urządzenia Douglas Color Expert. Pozwala ono dobrać podkład idealnie dopasowany do odcienia i rodzaju skóry.

Nowoczesna aranżacja salonu to koncept centralny marki realizowany w ramach nowych założeń Douglas. Po raz pierwszy wdrożono je w zrewitalizowanej perfumerii w Wola Park w Warszawie, której ponowne otwarcie odbyło się w listopadzie 2014 roku.

W przypadku każdej Perfumerii koncept aranżacji przestrzeni dopracowywany jest indywidualnie. Poprawiana jest funkcjonalność mebli, aby produkty na nich eksponowane były zauważalne i łatwo dostępne. Równocześnie odpowiednio dobrane i zaaranżowane detale dodają wystrojowi przyjemnego charakteru.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY