REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy biurowiec spod kreski Foster + Partners

  • Autor: wnp.pl
  • 03 paź 2017 11:25
Biurowiec od Foster + Partners, fot. mat. prasowe

MOL Campus, nowy biurowiec o powierzchni 83 tys. mkw. został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Foster + Partners. Biurowiec powstanie w centrum Budapesztu.

REKLAMA

Grupa MOL ogłosiła plan przeniesienia swojej siedziby do 2021 roku do MOL Campus. Budynek o wysokości 120 metrów, który zapewni przestrzeń do pracy dla do 2500 pracowników, powstanie na brzegu Dunaju w południowej części Budapesztu, blisko obecnej siedziby firmy MOL.

- W ramach naszej strategii do roku 2030 roku ogłoszonej w zeszłym roku zdecydowaliśmy, że Grupa MOL ma stać się pierwszym wyborem pracowników. Budowa naszej nowej siedziby, MOL Campus, przyczyni się do osiągnięcia tego celu. Budynek ten będzie najbardziej innowacyjnym miejscem pracy w Europie Środkowej i pomoże przyciągnąć w przyszłości najlepszych pracowników- skomentował Zsolt Hernádi, prezes zarządu Grupy MOL.

- Jest to przełomowy projekt z kilku powodów, nie tylko dla Grupy MOL, ale także dla Budapesztu. Spełnienie potrzeb funkcjonalnych organizacji zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju i w harmonii z historycznym otoczeniem budynku stanowi wyjątkowe wyzwanie. Jak zauważamy, charakter miejsca pracy zmierza w kierunku wizji większej współpracy, dlatego też połączyliśmy dwa budynki - wieżę i podium - w tworzącą unikalną całość formę, związaną przez naturę- powiedział Nigel Dancey, starszy partner zarządzający w Foster + Partners.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY