REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy biurowiec w kompleksie Adgar Park West pozwoli wspiąć się na szczyt

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 maj 2015 11:36
Nowy biurowiec w kompleksie Adgar Park West pozwoli wspiąć się na szczyt
Nowy obiekt biurowy w kompleksie Adgar Park West
Nowy biurowiec w kompleksie Adgar Park West pozwoli wspiąć się na szczyt
Nowy biurowiec w kompleksie Adgar Park West pozwoli wspiąć się na szczyt

Grupa Adgar otrzymała pozwolenie na budowę nowego biurowca według projektu Hermanowicz Rewski Architekci, który powstanie w ramach kompleksu Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie. W lobby zaplanowano najwyższą w Warszawie ściankę wspinaczkową.

REKLAMA

Budynek D kompleksu Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181, zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci, będzie miał 8,3 tys. mkw. całkowitej  powierzchni najmu i będzie położony w południowej części kompleksu. Najbardziej spektakularną cechą obiektu będzie czterokondygnacyjne lobby z najwyższą w Warszawie ścianką wspinaczkową, która zgodnie z filozofią AdgarFit dostępna będzie dla wszystkich fanów aktywnej rozrywki. Na parterze przewidziana jest przestrzeń dla najemców usługowych i handlowych, zaplanowano też parking podziemny.

- Już w chwili zakupu kompleksu Adgar Park West wiedzieliśmy, że będzie to miejsce, które zaoferuje znacznie więcej niż tylko przestrzeń biurową. Dlatego stworzyliśmy w jego ramach strefę sportu i rekreacji AdgarFit, która jest pierwszym tego typu projektem na polskim rynku działającym w ramach budynku biurowego. Teraz wprowadzamy w życie naszą wizję biurowca, który żyje przez cały dzień, a nawet w weekend. Dajemy użytkownikom możliwość rozwijania swoich pasji związanych ze sportem i zdrowym stylem życia. Chcemy być atrakcyjni także dla okolicznych mieszkańców i społeczności sportowców całej Warszawy – stąd pomysł ścianki wspinaczkowej w lobby nowego budynku. Biegacze i kolarze znają nas już od dawna dzięki nowoczesnej, świecącej w ciemności bieżni, która okala Adgar Park West, a także bezpłatnym treningom biegowym i kolarskim organizowanym kilka razy w tygodniu – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.

Budynek D, zaprojektowany na planie litery V, z wyrazistą fasadą i charakterystycznymi rozwiązaniami architektonicznymi, wpisuje się w dynamikę i tożsamość marki Adgar.  

- Przy opracowaniu koncepcji myśleliśmy cały czas o wizji Adgar polegającej na stworzeniu budynku, w którym pracownicy, a nawet ludzie z zewnątrz, będą mogli i chcieli spędzać czas. Ważne są atrakcyjnie zaprojektowane przestrzenie wspólne, miejsce na kawiarnię, restaurację czy usługi, dostęp do naturalnego światła, a także aspekt wyjątkowości. Dzięki czteropiętrowemu lobby ze szklanym dachem oraz ściance spinaczkowej wykorzystującej całą wysokość holu, biurowiec ten będzie unikalny – powiedział Błażej Hermanowicz z Hermanowicz Rewski Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY