REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy biurowiec w Krakowie spod kreski Medusa Group

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 01 mar 2017 09:10
Nowy biurowiec w Krakowie spod kreski Medusa Group
fot. mat. prasowe

Nowy kompleks biurowy Wadowicka 3 powstaje w rejonie Ronda Matecznego. To kolejna krakowska inwestycja Grupy Buma zaprojektowana przez pracownię Medusa Group.

REKLAMA

W ramach inwestycji powstaną trzy siedmiopiętrowe budynki biurowe klasy A, oferujące łącznie ponad 31 tys. mkw. powierzchni biurowej, uzupełnionej funkcją handlowo – usługową na parterach. Każdy z budynków będzie miał powierzchnię najmu ok. 10,4 tys. mkw.

Kompleks biurowy realizowany będzie w trzech etapach, pierwszy z nich obejmuje budynek u zbiegu ulicy Wadowickiej i Rydlówka, a jego budowa właśnie się rozpoczęła.

Kompleks biurowy Wadowicka 3 mieści się w dzielnicy Podgórze w bliskiej odległości Ronda Matecznego, co daje doskonały dostęp do dobrze rozwiniętej sieci transportu miejskiego. Obsługę komunikacyjną zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe, których przystanki oddalone są o kilkadziesiąt metrów od inwestycji.

Co istotne, wzdłuż ulicy Wadowickiej biegnie ścieżka rowerowa, a Inwestor zaplanował liczne udogodnienia dla rowerzystów: parking rowerowy, szatnie wraz z prysznicami oraz stację naprawy rowerów.

Generalnym wykonawcą inwestycji Wadowicka 3 jest Buma Contractor.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY