REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy biurowiec w Warszawie od JEMS Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 kwi 2016 14:48
Nowy biurowiec w Warszawie od JEMS Architekci
Biurowiec przy Bobrowieckiej w Warszawie projektu JEMS Architekci

Hochtief Polska ma umowę na budowę biurowca przy ul. Bobrowieckiej 8 w Warszawie. Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni JEMS Architekci.

REKLAMA

Obiekt będzie realizowany zgodnie ze standardami certyfikacji BREEAM. Wartość kontraktu stanowi informację poufną. Inwestorem projektu jest spółka Castor Park.

Warszawski oddział Hochtief Polska rozpocznie prace budowlane w kwietniu br. Planowany termin oddania biurowca do użytku to wrzesień 2017 roku.

W ramach inwestycji powstanie budynek z sześcioma kondygnacjami nadziemnymi i dwoma podziemnymi, o łącznej powierzchni 45 160 mkw., w tym 22 500 mkw. powierzchni najmu.

Na parterze w budynku zaplanowano część handlowo-usługową, gdzie przyszli najemcy będą mogli skorzystać między innymi z kantyny, restauracji i centrum konferencyjnego. Na kondygnacjach podziemnych znajdzie się 501 miejsc postojowych oraz pomieszczenia techniczne. Zakres prac obejmuje również wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem terenu oraz wykonanie infrastruktury drogowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY