REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy handel w starej rzeźni

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 maj 2016 14:27
Nowy handel w starej rzeźni
Stop Shop Świnoujście
Nowy handel w starej rzeźni
Nowy handel w starej rzeźni
Nowy handel w starej rzeźni

Zamiast starej, miejskiej rzeźni, nowoczesny handel. Austriacki deweloper otworzył nowe centrum handlowe w Świnoujściu.

REKLAMA

Nowy obiekt posiada powierzchnię najmu na poziomie 3,6 tys. mkw., a wśród jego najemców możemy wyróżnić takie marki jak Pepco, KIK, Martes Sport, JYSK czy EURO RTV AGD. Koncentrując się na dalszym rozwoju marki Stop Shop, Immofinanz aktualnie pracuje nad kolejnymi pięcioma tego typu projektami w Polsce. Wśród nich najbardziej zaawansowany jest projekt w Szczytnie, którego otwarcie planowane jest jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

- Otwarcie parku handlowego Stop Shop w Świnoujściu potwierdza, że z sukcesem kontynuujemy dalszy rozwój tej marki w Polsce. Jesteśmy przekonani, że nasz park handlowy doskonale uzupełni istniejącą ofertę handlową w mieście i będzie cieszył się dużą odwiedzalnością, podobnie jak w przypadku otwartych już parków w Legnicy, Mławie, Kętrzynie i Żarach - skomentowała Joanna Pruszkowska, Head of Stop Shop Poland, Immofinanz.

- Nie sposób nie podkreślić raz jeszcze znaczenia miejsca, w którym powstał nasz Stop Shop– starej historycznej miejskiej rzeźni, która jeszcze rok temu opustoszała i zniszczona, dzisiaj przypomina o sobie w nowej odsłonie i blasku - dodała.

Park handlowy w Świnoujściu, (łączna powierzchnia 3,6 tys. mkw.) zlokalizowany jest bezpośrednio przy ulicy Kościuszki. Swoim zasięgiem obejmie on ponad 70 tys. mieszkańców (przy założeniu około 30 minut czasu jazdy). Projekt ten, wyróżnia się konstrukcją architektoniczną – powstał we wpisanym do rejestru zabytków, budynku dawnej miejskiej rzeźni i masarni z 1890 roku.

W dniu otwarcia obiekt jest w pełni wynajęty a odpowiedni dobór najemców objął zarówno międzynarodowe, jak i krajowe marki handlowe. Wśród nich wymienić można: Pepco, Hebe, Martes Sport, Jysk, KIK, EURO RTV AGD, Perfekt Optik. Ponadto w parku handlowym znajdzie się także apteka oraz kantor wymiany walut.

Immofinanz koncentruje się na dalszym rozwoju marki Stop Shop w Polsce i aktualnie jest w trakcie realizacji kolejnych pięciu tego typu projektów. Ich proces wdrażania znajduje się na różnym etapie zaawansowania, tym niemniej zakłada się, że wszystkie otwarte zostaną do końca 2017 roku. Najbliższe otwarcie planowane jest w Szczytnie i nastąpi ono jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY