REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy hotel B&B w Łodzi zaprojektowała pracownia Arbapol

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 maj 2015 11:24
Nowy hotel B&B w Łodzi zaprojektowała pracownia Arbapol
Hotel B&B Łódź, wizualizacja

Nowy hotel sieci B&B powstanie na działce o powierzchni 1,6 tys. mkw., zlokalizowanej przy al. Kościuszki 14 w Łodzi. Klasyczną, subtelną w swej prostocie i elegancji bryłę zaprojektowała Jolanta Halagarda z pracowni projektowej Arbapol.

REKLAMA

Hotel B&B w Łodzi pierwszych gości przyjmie w ostatnim kwartale 2016 roku. Budowę  zrealizuje firma CFE Polska, należąca do belgijskiej Grupy CFE.

- O wyborze generalnego wykonawcy decydowało doświadczenie oraz analiza kluczowych warunków proponowanej współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że budowa rusza co pozwoli, aby pierwsi goście mogli zameldować się w hotelu pod koniec 2016 roku – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska. 

Siedmiokondygnacyjny obiekt o powierzchni użytkowej ok. 4 tys. mkw. pomieści 149 komfortowych pokoi o wysokim standardzie, w tym między innymi pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje rodzinne. Każdy z nich zapewni wysoki komfort wyposażenia, nowoczesny wystrój jak również darmowe szybkie bezprzewodowe łącze internetowe.  Hotel B&B w Łodzi udostępni również salę konferencyjną o powierzchni 50 mkw., wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. W projekcie przewidziane są także podziemne oraz naziemne miejsca parkingowe dla gości hotelowych, które z pewnością będą dużym ułatwieniem dla osób podróżujących samochodem. 

- W Polsce przeżywamy rozkwit segmentu ekonomicznego w sektorze hotelarskim. Obserwujemy rozwój podróży służbowych, również turyści coraz częściej doceniają ofertę hoteli ekonomicznych. W obu grupach na znaczeniu wciąż zyskuje relacja jakości do ceny – nikt nie lubi przepłacać, a jednocześnie nie chce zaniżać oczekiwań i wymagań co do proponowanych standardów. Nasi goście znajdują w hotelach sieci B&B wszystko, czego potrzebują do efektywnej pracy i przyjemnego odpoczynku – dobrze wyposażone pokoje z wygodnym łóżkiem, biurkiem i łazienką, bogaty bufet śniadaniowy, bezpieczny parking i bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu, a co istotne, wszystko to w bardzo przystępnej cenie – wyjaśnia Beatrice Bouchet.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY