REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy hotel Holiday Inn w Warszawie będzie mocno innowacyjny

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 mar 2017 15:54
Nowy hotel Holiday Inn w Warszawie będzie mocno innowacyjny
Nowy hotel Holiday Inn w Warszawie fot mat. prasowe

InterContinental Hotels Group (IHG) rozpoczyna nowy projekt - hotel Holiday Inn na warszawskim Dworcu Zachodnim. Hotel zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi wytycznymi Holiday Inn i zaoferuje gościom m.in. innowacyjne Open Lobby.

REKLAMA

Partnerami inwestycji zostały firmy VHM Hotel Management (VHM), której właścicielem jest Satoria Group SA oraz Capital Park. Nowy hotel powiększy rosnące portfolio sieci Holiday Inn w Polsce i będzie pierwszym wspólnym przedsięwzięciem IHG i VHM.

Nowy hotel ulokowany zostanie obok warszawskiego Dworca Zachodniego, w pobliżu biurowców przy Alejach Jerozolimskich i w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego. Hotel zaoferuje gościom 217 pokoi urządzonych zgodnie z najnowszymi wytycznymi marki Holiday Inn.

Wśród nich jest innowacyjne, autorskie Open Lobby Holiday Inn. To przestrzeń, w której hotelowi goście mogą spędzać czas wolny w restauracji, barze lub obszarze wypoczynkowym lub pracować. Pokoje w nowym hotelu będą zaprojektowane z myślą o efektywniejszym wykorzystaniu przestrzeni, która ma sprzyjać zarówno pracy, jak i odpoczynkowi. W każdym z pokoi znajdzie się łóżko-sofa i wbudowana szafa. Hotel będzie posiadał także przestrzeń spotkań służącą konferencjom i eventom.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY