REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy hotel Ibis Styles inspirowany naturą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 cze 2016 14:40
Nowy hotel Ibis Styles inspirowany naturą
fot. Ibis styles Siedlce
Nowy hotel Ibis Styles inspirowany naturą
Nowy hotel Ibis Styles inspirowany naturą
Nowy hotel Ibis Styles inspirowany naturą

W Siedlcach został otwarty pierwszy w tym regionie hotel działający pod marką należącą do AccorHotels. W Ibis Styles Siedlce jest 101 pokoi i - zgodnie z filozofią marki - jego wnętrza mają unikalny design. Inspiracją dla projektantów było naturalne bogactwo regionu.

REKLAMA

Głównym motywem aranżacji są artystyczne wizualizacje kwiatów i ziół, które zdobią pokoje oraz pomieszczenia ogólnodostępne.

Hotel Ibis Styles Siedlce znajduje się przy ul. Jana Pawła II w pobliżu kompleksu sportowo-rekreacyjnego i aquaparku. W pobliżu znajdują się tereny zielone, które bujnie porastają różne zioła i kwiaty. To właśnie one były inspiracją dla projektantów podczas aranżowania hotelowych wnętrz. Projektantem budynku był Marek Bulak z Bulak Projekt, a projektantką wnętrz Agnieszka Kowalska z Tremend.

Hotel inspirowany naturą

Kwiatowo-zielarski motyw nawiązuje do pozytywnego wpływu, jaki rośliny wywierają na zdrowie i samopoczucie człowieka. Przyrodnicze inspiracje realizowane są za pomocą wyjątkowej kolorystyki i designu. W wystroju zastosowano połączenia różnych typów materiałów wykończeniowych tak, aby oddawały one naturalne piękno. W strefie recepcyjno-barowej widoczny jest detal drewna, surowy beton, a także zimny turkusowy kolor, który współgra z niekonwencjonalnym oświetleniem, stanowiącym doskonałe tło dla delikatnych kwiatowych i ziołowych elementów.

W hotelowych korytarzach oraz komfortowych pokojach można oglądać kwiatowe grafiki. Również sale konferencyjne nawiązują do głównego motywu – noszą nazwy kwiatów i ziół wraz z opisem ich leczniczych zastosowań. Dodatkowo, podczas zameldowania się  w hotelu goście otrzymają welcome gift związany z motywem przewodnim.

W ofercie ibis Styles Siedlce jest 101 nowoczesnych pokoi, w tym cztery apartamenty z aneksem kuchennym i cztery pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W całym obiekcie dostępne będzie darmowe WiFi, a w pokojach telewizory LCD z kanałami satelitarnymi. Atrakcją może być także bliskość aquaparku z rwącą rzeką i jacuzzi. W hotelowej restauracji Lukrecja można spróbować wyśmienitych śniadań bazujących na dobrodziejstwie natury oraz napić się ziołowych herbat i naparów.

Hotel przygotował również specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi – do ich dyspozycji są pokoje trzyosobowe, w których znajdują się telewizory z kanałami dedykowanymi najmłodszym. Mogą one także skorzystać z kącika zabaw z różnymi grami. 

Nie zapomniano również o gościach podróżujących w celach biznesowych - przygotowano dla nich pięć sal konferencyjnych, których nazwy nawiązują do motywu przewodniego hotelu. Największa z nich, sala Miętowa, ma powierzchnię 190 mkw., a najmniejsza, Różana, 28 mkw. Wszystkie wyposażone są w niezbędne sprzęty i dostęp do szerokopasmowego internetu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY