REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy hotel w Warszawie od Starwood

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 lis 2015 10:34
Nowy hotel w Warszawie od Starwood
Hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

Hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów zostanie otwarty pod koniec 2018 r. Nowy obiekt hotelowy na warszawskim Mokotowie zaprojektował Piotr Bujnowski.

REKLAMA

Hotel Four Points będzie dysponował 192 pokojami, dwiema placówkami gastronomicznymi, centrum fitness i salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 500 mkw. Jego lokalizacja umożliwi szybki dojazd zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko Chopina. Goście hotelu będą korzystać z udogodnień charakterystycznych dla marki, w tym łóżka Four Points by Sheraton, bezpłatnej butelki wody w pokoju, czy bezprzewodowego dostępu do Internetu w miejscach publicznych. Filozofia marki Four Points zapewnia podróżnym ponadczasowy design, nieskomplikowany komfort i przyjazne podejście do hotelarstwa.

Marka Four Points rozwija się bardzo intensywnie – co jest odpowiedzią na rosnący popyt na nieskomplikowane usługi na rynku hotelarskim - i obecnie posiada ponad 200 hoteli na całym świecie. Hotel Four Points Warsaw Mokotów będzie pierwszym obiektem Starwood w segmencie obiektów klasy średniej i zwiększy portfolio sieci w Warszawie do czterech oraz siedmiu hoteli w Polsce.

- W Polsce rośnie popyt na międzynarodowe marki hotelarskie, takie jak Four Points, które oferują nowy poziom usług zarówno dla osób podróżujących biznesowo, jak i turystycznie - powiedział Murat Yilmaz, dyrektor ds. przejęć i rozwoju na Europę Środkową i Turcję. Widzimy duże możliwości ekspansji  na tym rynku – zwłaszcza w Europie, gdzie ponad 50 proc. nowych hoteli Starwood będzie operować w tzw. segmencie obiektów klasy średniej - dodał.

Sieć Starwood zarządza obecnie sześcioma hotelami w Polsce, działającymi pod trzema markami: The Luxury Collection, Sheraton i Westin.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY